С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Поканете лятото на малкия балкон (37 ИДЕИ)

Как да превърнете малкия балкон в уютно местенце през лятото?

Полезни десерти – що е то?

Щом чуеш думата „десерт“, веднага се сещаш за нещо сладко, калорично и...

5 физиологични причини за безплодие при жените

Безплодието е сериозен проблем в глобален мащаб. Според проучванията една на...

Какво да правиш докато раждаш – да крещиш, да дишаш, да пееш?

„Като ти се вика, викай!“ - може би много жени чуват този съвет, тръгвайки към...

Последно посещение: Дата и час: Пет Юли 10, 2020 9:02 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 294 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 25, 2011 9:30 am 
любопитко
Аватар

Ами то всички се вълнуваме,е тя колко ли разбира какво се случва,но знае,че в на мама коремчето има бебе-целува го,говори му,абе общо взето е много интересна.Този път цялото лято ще си изкарам бременна,но искам само всичко да е наред и бебето да е живо и здраво,пък то другото ще мине.Ние имахме желание за второ,беше въпрос на време само и ето че се случи.И аз мислих,че е още малка Ники,но честно казано ще е по-добре-ще пораснат заедно и надявам се да се разбират:),да аз на нея още не съм се нарадвала,но така ще се радвам и на двете си деца.Да имам чувството,че всички деца като стигнат определен етап от възрастта и започват да мислят за братче или сестриче-е то това зависи само от мама и тате дали ще се случат нещата,но все пак и те си имат желания:).Да за градината и нашата е много близо на 2мин.както се казва,защото ми е точно пред блока и ще е много удобно,не че яслата ми е много далеч сега,но няма сравнения.И ние много говорим,имаме си собствено мнение за всичко,облеклото си ги избираме сами-каквото детето иска,а не каквото мама каже...Вчера даже отидохме да купим и джапанки,че не може мама да има,а Ники не-сандалетите кой ще ги носи не се знае,но засега я уговаряме поне докато свикне да ги носи, само вкъщи да е с тях,та ще видим.Иначе как сте ,то май вече всеки се захванал с нещо и няма време за темичката,но така е децата вече пораснаха и нямаме достатъчно време за pc-то.Как ще празнувате РД на мъниците и какви подаръци искате,че аз съм измислила само едно голямо колело-както иска Ники и това е.Айде стига толкова,че се отплеснах,а имам работа за вършене-че днес поне сме на ясла и да мога спокойно да си оправя къщата.Лек и спорен ден и дано по-често да си пишем.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юни 01, 2011 8:04 pm 
фурия
Аватар

Привет!!!
Набързо - честит празник на малките слънца!!!!
Утре честит 3-ти РД на малката Ивайла!!!!Иринка весел празник, много усмивки и щастие!!!!
Лека момичета и пишете, влязохме з сезона на рожденните дни!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юни 24, 2011 5:33 pm 
бърборко
Аватар

Тук отбивам се сега на прекрасните ни юнчета Рожден Ден да честитя, и похвали няма да пестя! :bestwishes: :lips: Желая им прекрасно детство, красота и ум те си ги имат по наследство! Нека са ни здрави, послушни, талантливи и много, много обичливи! Много целувки от нас с Мони :birthdaycake: :hug:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 28, 2011 7:24 pm 
фурия
Аватар

Благодарим ви Живе, всичко да ви се връща и двойно и тройно!!!! Много ви обичаме и целуваме!!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юли 17, 2011 7:38 pm 
бърборко
Аватар

Как сте Танчета! Как са куклите ви? Отдавна никоя от нас не е писала тук. Аз дори не можах да се сетя за паролата си :oops: .
Таня Д., честито за бебечето! Страхотна новина! Дано имаш лека бременност, Ники да те слуша, и да си много щастлива и усмихната бременна :D . Разкажи как протича бременността ти? А куклата как приема, че ще има ново детенце в семейството? Ние отдалече почваме с политиката /не че сме решили скоро да имаме друго детенце/, но Монката рече и отсече - леля му ще има бебе, у нас не! бебетата ревят и миришат! /сякаш той беше цвете :lol: , ама.../ и няма да има с кого да си дели играчките.
Танче, а вие с Вели как я карате? гледах преди малко пак снимките в фейса от РД-то й, голяма е сладуранка! так ми се иска да я напрегръщам! а вие идвахте ли до Варна? нали имахте планове?
ние днес направихме първият си плаж. дребният не можахме да го изкараме от водата, цапа с пояса, а като види че нещата отиват на излизане започваше неистово да пищи. даже малко е почервенял по рамената. поне ще знае другият път да си стои повече под чадърчето. Той средата на юни изкара Варицела, беше голям кошмар!сега има тук-таме червени петънца по тялото, не са характерните дупки,... но се надявам с времето да изсветлеят и да не се личат. аз започнах работа :chickendance: :makeup: и много добре ми се отразява, дори на организираността. сега за много по-кратко време успявам да свърша повече неща от преди. сутрин моите мъже ме изпращат до работа, и от предната сряда малкият ми мъж реве - мамо, не работи, стои с мен! иначе не те обичам, да знаеш!. но накрая си стиснахме ръцете, като му казах че ще му купим ново колело и играчки :lol: .
пишете и вие! чао за сега от мен! поздрави и целувки от нас! :rose:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юли 18, 2011 9:30 pm 
фурия
Аватар

Мило Живенце, така хубаво ме изненада!!!!
ние сме ваканция, само аз не де, но Вели, кака и баща им - да.Велина е на Сливница, Лазар и Рада на Рударци за седмица, а аз съм се урила в работа....тъкмо поразкарах и за седмица ваканционен период се урих....до сега писах домашните си от петък, защото почивните дни бяха за Велина. Малко вкъщи нещата се комплицираха, Лазар продължава не иска да работи и ме ядосва, свекрва ми й намериха за капак рак на белия дроб, сега се опитва да се взстанови от новата диагноза, това доусложни взаимоотношенията ни вкъщи.Лазар осъзна, че всъшност не е част от нашето семейство, а от това на родителите си....не ми се ще да ви се оплаквам, но съм преуморена от това положение вече.
Август ще бдем на море, но ми дадоха карта на Несебър, не за Варна, така че трудно ще се видим :( Много ми се искаше, но уви.
Между другото свсем случайно се срещнахме с Мимето и Дара в магазина, беше много приятно виждането на живо.
Аз за второ дете вече не мисля, поне до догодина мисълта е напълно замразена.....отделно отношенията вкъщи не са добри, как да си мисля за друго дете и то от този мъж.
Живе честито за работата, промяната винаги е за добро :) Разкажи повече за шарката, как премина като цяло, леко ли беше,колко ппли избиха.
Аз плажа не см го открила, мисля в неделя да го направя.
Ще ставам, целувам ви и се надявам скоро пак да пишете!!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2011 4:31 pm 
фурия
Аватар

Привет момичета!!!
Как сте? Адашче, ти най-много ме вълнуваш? Как мина бремеността? Бебето скоро го чакате, нали? Какво е, малката кака как се чувства?
Ние сме добре, хванаха ни есенните настинки, а мен и депресия :( Но гледам да се разнообразявам....работа имам и на ушите, но това поне ме отнася от кофти мисли....отделно и здравословно не се чувствам добре, нещо с нервите най-вероятно и ми се отрази на кръвното....сега ходя с замаяна глава по-голямата част от деня...незнам какво ми стана, може и с рязката промяна в температурите да е свързано...знам ли
Разкаже те как сте, как са мишоците....ще чакам сигнал от някого!

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Яну 04, 2012 7:32 pm 
фурия
Аватар

оТПУСК СЪМ И седнах да ви драсна някой ред. Хем да раздвижа темата, хем да се надявам на отговор някой ден!!!!!
Танюшка, как си, кога роди и бебето как е? Много ще се зарадвам да пишеш.
Живе каке Мони, здрави ли сте?
Ние сме добре, здрави за сега, надявам се и така да остане. По празниците бяхме все на някъде и сега съм 4 кила отгоре. Отново съм на диета....направо с тез кила ще полудея. Мислех си, че съм приключила с това мъчение, но апетита ми не се промени с времето. От тази бременост се научих да ям повечко и няма отказване. :eating:
Нчкой не мисли ливече за второ детенце? Ние с Лазар се смисляме вече, но ще е за 2013 година, дори и зодия му измисляме, все едно по поръчка ще стане :cryingwithlaughter: Но за 2013 год. се надявам поне да стане, че моята сестра иска второ, но не става за сега. Вярно, че се пробват от септември и може още да се надяват, но поневе сина им стана от първия път, си мислеха че и сега така ще стане.....та и с наяите желания за зодия-все едно ще стане по поръчка :cryingwithlaughter: Велина иска повече сестра, а Радето се насити на сестра си и сега иска братче....все на някой ще угодим :D
Ставам и ви чакам да се включите скоро!
Целувки и Честита Нова Година!!!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Май 07, 2015 5:19 pm 
Аватар

МИЛИ ДЕЦА!
ДРАГИ РОДИТЕЛИ!

Аз съм Мила, 28-годишна, педагог по образование, ведра и обичаща децата.
С огромно желание ви предлагам забавен и полезен курс по испански език в съчетание с:
- приказки и импровизации
- игри
-песни и импровизации

С мен децата ще се забавляват, учейки испански език. Ще пеем песни и ще танцуваме, ще четем приказки и ще влизаме в различни роли, ще играем забавни игри с цел научаване на нови думи и изрази. С една дума - ще учим испански език, играейки
Резултатът ще бъде:
- спонтанно проговаряне на езика
- провокиране на интерес към испанския език и култура
- научаване на основни глаголи, граматически правила и изрази
- водене на прости диалози

За повече информация:
тел.: 0894693297
email-mila_stefanova@mail.bg

С огромно желание ви предлагам и забавен курс по музика в съчетание с:
-песни и танци
-игри
-истории и театър

При мен ще има радост и забава. Ще правим първи стъпки в света на музиката, ще опознаваме пианото чрез песни,игри и рисуване, ще четем истории за велики композитори, научавайки любопитни факти за тяхното творчество на музиката. Ще се докоснем до пианото, ще изпитваме радост и наслада от свиренето.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 294 мнения ]  Модератор: vilijov Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]