С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Поканете лятото на малкия балкон (37 ИДЕИ)

Как да превърнете малкия балкон в уютно местенце през лятото?

Полезни десерти – що е то?

Щом чуеш думата „десерт“, веднага се сещаш за нещо сладко, калорично и...

5 физиологични причини за безплодие при жените

Безплодието е сериозен проблем в глобален мащаб. Според проучванията една на...

Какво да правиш докато раждаш – да крещиш, да дишаш, да пееш?

„Като ти се вика, викай!“ - може би много жени чуват този съвет, тръгвайки към...

Последно посещение: Дата и час: Пет Юли 10, 2020 9:57 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 178 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 11, 2010 9:45 pm 
фурия
Аватар

Набързо качвам една снимчица на Дивна от моренцето:
Изображение
Хубаво изкарахме, макар и само за 9 дена, ама хайде да не се оплаквам, че можеше и без толкова.

Дидка е напълно права, че сега все тичаме по децата и време няма никакво. И на мен с двамата хич не ми е лесно. Вече изкрейзвам, защото Арчи ми е много палав и не го свърта на едно място, а пък Дивна се е научила вече да тича и все трябва да ходя по нея и да я следя да не се пребие. Станала е голяма копирвачка и повтаря всичко, което й се каже или покаже. Знае много неща вече и разбира всичко като й говоря. Сега, от два дена като я попитам "Какво си ти на мама?" и тя ми отговаря "Котйеее"... хихихи. Много е нахитряла и даже номерца върти, ама лъвица, какво да я правиш...
Иначе ни излезе трети зъб наскоро. Чакаме и четвъртия. Не знам колко тежим, защото не сме ходили на консултация на годинка, понеже нали нямахме ваксини, та решихме да пропуснем. Доколкото показва кантара у нас сме към 8.800 кг. На морето бяхме отслабнали, че нещо от жегата хич не ядеше. Сега си наваксваме. То и аз покрай горещините посмъкнах още килца, ама сега нещо съм зациклила...
Нямам търпение да чуя по-подробни новини и от вас. :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 20, 2010 12:11 pm 
любопитко
Аватар

Момичета,много ни замря темичката :D Домъчняло ми е за всички бебоци.Някои от вас виждам от време на време във фейса,но другите никакви ви няма.Ние бяхме на ваксина с консултация на 13-ти.Резултатите са 10.800 кг и 84 см.Вече ходи много добре,даже тича...яде от детска кухня ОЗИ,единственото от което мога да се оплача е ,че се събужда нощно време по няколко пъти с викове и търси само мен,ако случайно го гушне татко му започва да вика толкова силнооо :cry: Купихме му дъска за тоалетната чиния,но засега само пишка там.Речника му е още мн беден.Само мама,бау-бау,дай,айде и другото е звуци всякакви примесени с викове.

Изображение

Хайде чакам да пишете :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 21, 2010 9:21 am 
любопитко
Аватар

Здравейтеее!
Пу-пу-пуууу за Илиянчо! Голям Убавец е! Както винаги де!
Пиша, за да ви се похвалим, че Деси тръгна вчера на ясла :? Първите дни ще я водя сутрин за по 2-3 часа. Какво да ви кажа, отначало детето обикаляше с интерес из коридорите и по другите групи искаше да влиза. Влезе с усмивка в групата си, но хиленето продължи много кратко. След малко като влязох да разгледам условията и я видях вече с едни влажни очички, със сълзички :( Голяма мъка ми беше да я гледам отстрани, но ако бях хукнала аз да я успокоявам щеше да стане по-лошо. Избягах набързо и аз навън и ревнах пред мъжо (той чакаше пред стаята). Исках поне детето да не ме види,че плача :cry: Лелката явно видя, че се притесних и излезе навън при нас и пуска разни хуморески на мъжа ми - вика: "Снимай я, снимай я, да се види каква ревла е жена ти!" Ами какво да направя, като ги гледах всички чохлета как плачеха, искаше ми се да отида да ги успокоя всичките, ама... Днес я закарахме от 8.00 ч., да влезе заедно с другите деца. То пак лоша работа - те нали сутрин като ги оставят всички реват, и нашата в колкото и добро настроение да беше, като ги видя и тя почна да се ошашква. Ама сестрата веднага излезе, грабна я и я вкара вътре. Към 10 ще отида да я взема.
Ето и малко снимки от първия ден на яслата. ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Това е положението за момента. Само се моля да не ми се разболява и толкова, нищо друго не искам :( Иначе тя в момента е най-малката там. По принцип от месец и половина й давам по съвет на нашата педиатърка Изопринозин, което било доста силен имуностимулант, та наистина много разчитам да ни помогне до известна степен да избегнем някоя и друга зараза.
При последните ни замервания беше качила 300 г и сега е 9,300 кг, но височината нещо не ни върви - 74 см, "джобно" гадже ще бъде Десислава. Абе да е живо и здраво детето, пък ко ще и тапишонка да бъде :)
Цвети, нашия речник е на същото положение, не е много богат. Надявам се сега на яслата да се поразвие с думичките като си комуникира с другите дечица. Аз не знам дъска за тоалетната дали купувам вече, тя още на гърнето не ходи редовно. Сутрин ако я хвана веднага като се събуди си прави работите в гърнето, и през деня я слагам по 2-3 пъти, но мисля че още сме далеч от махане на памперса.
Момичета, пишете как са и вашите дечица! Както казва Цвети форумчето направо си е замряло! А сега има толкова интересни и хубави моменти!
Хайде лек ден от нас! А на всички дечица пожелавам да са здравички и силнички, че идва вече едно мокро и хладно време и трябва да се пазим повечко!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 21, 2010 2:36 pm 
любопитко
Аватар

Лелеее,Диди,докато ви четях сутринта цялата настръхнах,толкова са тежки тея първи раздели с децата,ама какво да се прави като не живеем в америка и се налага майките да си оставят децата толкова малки. :flowerpink: Много целувки от нас и ще чакам да пишеш как е минало днешното посещение. :love12:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 21, 2010 2:58 pm 
любопитко
Аватар

Цветииии, много ти благодаря за съпричастието! Друго си е като има с кого да споделяш и хубавите, и лошите мигове!
Пу да не ни е уроки, ама днес Деси не плакала на яслата. Е, тя стоя само 2 часа де :) Когато отидох да я взема, сестрата ми каза, че Деси е много добра ученичка - изяла си е попарката (а хем аз я бях хранила малко за закуска сутринта), играла си с децата, карала някаква кола... Утре ще почиваме, понеже нали е празник и в четвъртък сме пак там, този път ще помоля по-докъсничко да стои, че другия петък на 01.10. съм на работа вече и трябва дотогава да е свикнала.
Хайде, до скоро!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 21, 2010 4:27 pm 
прохождащ
Аватар

Здравейте момичета и от нас с Любчо.Много се радвам че Десито свиква с яслата.Аз също вчера за първи път оставих Любчо на грижите на баба му и бях на работа.Той бил много послушен а на мен толкова ми липсваше че като се прибрах така го гушках и целувах че детето чак се разплака.Иначе е много послушен.Вече сме 9.550 и 77см.Ходим но само на вън.Неиска да върви във вкъщи сам,търси ръка иначе сяда на земята и започва да се сурка по дупе/защото той не пълзи/.Имаме 11зъбчета, речника също като вашия е много беден

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 21, 2010 4:49 pm 
любопитко
Аватар

Браво на нашата Деска :Kissboy2boy: Днес малко,утре малко и накрая няма да иска да я взимаш от яслата.Спомням си Ани като беше малка не ми даваше да я водя искаше сама да ходи та имахме доста разправии на тази тема :0808: Само да са живи и здрави всичко друго се понася :hug:

Чочиии,целувки и за вас.Ама той Любчо голям мъж е станал,щом е дал някой друг да го гледа си добре.Аз и в тоалетната неходя сама.Педито каза да не се ядосвам още 3 месеца щяло да продължи това,но на мен вече ми идва в повече тая привързаност.През ноща като се събуди и го вземе баща му става ад няма такова викане :crying: Вчера имахме малък напредък ходи до магазина с кака си,но се е наложило да го носи на ръце :grinning: хитрец.

:roseflower: сгига съм се оплаквала от детето.Целувки и пишете пак!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 21, 2010 5:22 pm 
прохождащ
Аватар

ето и няколко снимки и от нас<a href="http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2136/184470444217198618061285078632cV1esYw1T2bCOXwvbVcr.JPG">photo</a><a href="http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2568/27241632715147946021285078644wxBk3CxaIEUQuuawl1nO.JPG">photo</a><a href="http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1707/11091003331721246521285078700avbGfJFgdPEiNB11rb9d.JPG">photo</a>

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 21, 2010 6:44 pm 
любопитко
Аватар

Чоченцеее, нищо не виждаааам! Пробвай пак! ;) Иискаме Любчо, иискаме Любчо! :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 21, 2010 6:52 pm 
любопитко
Аватар

Всъщност който много иска, може и да успее да види снимките - с Copy върху адресчетата и Paste на реда горе ;)
Чоченце, много пораснал Любчето и е много хубав. Да ти е жив и здрав. Виждам, че и кръщене сте правили :) Нашето кръщене ще бъде на 10.10.2010, вече сме запазили датата и сме купили тоалета и кръстчето за Деси от кръстницата ;)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 22, 2010 6:16 pm 
любопитко
Аватар

Чочиии и аз видях снимките :D Пу-пу много е пораснал и какви руси къдрици само е навъртял.Да е жив и здрав и каката ви е много хубава :wink: Ние също не сме правили кръщене и прощъпулка още мислим кога да са ,че нашият татко напоследък почти не почива ,а без него накъде :?:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 3:16 pm 
любопитко
Аватар

Привет на форумчето,как сте момичета :D Днес времето тук при нас е страхотно.Да се похваля Илиян снощи не е ставал и съм се наспала чудесно,после като излязохме за кухнята пак заспа в количката и така около 2 часа стана хапна поигра малко и в момента пак спи :D направо немога да повярвам от бебе не е спал толкова.Сега мисля да сготвя набързо нещо и довечера пък съм на родителска среща.Това е при нас .
Нинка в неделя инцидентно се разходихме в Бизнеспарка.Понеже ти нямам номера се оглеждах много,но не ви видях.И друг път съм ходила там на кафе,но сега за първи път пък с дете.Неможахме да останем, много е опасно с това езеро,той постоянно тичаше към водата и се наложи да го заведем в Арената в детският кът да си израсходи енергията.

Чао и пишете :!:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 01, 2010 10:54 pm 
любопитко
Аватар

ЧЕСТИТА ПЪРВА ГОДИНКА НА ДЕЯ! Изображение
Поли, да ти е жива и здрава дъщеричката! Да расте умно, добро, послушно и любознателно дете! Да има много приятели и винаги да разчита на вашата подкрепа и любов! Изображение
Ето и подарък за добрата мама Поли! Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 178 мнения ]  Модератор: vilijov Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]