С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Добър имунитет? Започни още това лято!

Използвай лечебната сила на слънчевите лъчи, за да помогнеш на имунната система...

Да родиш след тридесетте

Както вече вероятно си чувала – старите тридесет години са новите двадесет....

На фризьор с дете

Всяко дете има невероятен уникален чар. Част от него се крие в косата или дори...

Ниско кръвно налягане и бременност

Хормоналните промени, които настъпват през 9-те месеца, влияят и на кръвното...

Последно посещение: Дата и час: Пет Юли 03, 2020 10:26 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Юли 27, 2009 8:01 pm 
Аватар

Здравейте и добре дошли в личния ми фото сайт !

http://alexfoto.org

Разгледайте сайта с част от моите фотографии,и при интерес, въпроси и предложения се свържете с мен на 0888602146 или 8770478 Александър

За мен ще бъде удоволствие и чест да споделя Вашият празник запазвайки най милите Ви спомени и добро настроение! Извършвам както сватбена фотография,така и фотозаснемане на абитуриентски балове,кръщенета,детски и частни партита и други! Извършвам и допълнителни фото услуги като корекции на Ваши снимки със Photoshop - по договаряне !

P.S. Сайта е отскоро, и тепърва ще се обновява,така че ще съм благодарен на всяко мнение и препоръка !

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Окт 03, 2009 12:41 pm 
бърборко
Аватар

сайтът е мн хубав само неразбрах как мога да гласувам за някоя снимчица? :roll: :roll: :roll:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие: hi
МнениеПубликувано на: Пет Окт 23, 2009 1:52 pm 
Аватар

в сайта не може да се гласува,но благодаря за подкрепата :coctail: може да ме търсите на skype, или пък да дискутирате и тук ! Поздрави

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 18, 2020 2:30 pm 
любопитко
Аватар

На мен ми прави впечатление, че мъжете фотографи са много по-добри от нас дамите. Това го твърдя, защото съм била на множество сватби, кръщенета и други събития, където винаги е имало професионални фотографи, които да ги заснемат. И когато са снимали жени винаги снимките не са били на това качествено ниво, което поддържат мъжете. Знам, че не може да се генерализират така нещата, но това са моите лични наблюдения от десетки подобни събития. Със сигурност има жени, които са изключително професионалисти във фото услугите, но аз не съм попадала на такива. Това е малко като с жените шофьори има много добри, но масата не стават и от там се правят такива генерализирани заключение за всичките. Явно самата професия предразполага мъжете да я вършат по-добре както е и с готвенето. Най-добрите готвачи в света за мъже… Сега феминистките ще ме изядат с парцалите, че нападат собствения си пол :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юни 13, 2020 5:45 pm 

В момента заснемането на видео било то за сватба или абитуриентски бал, или там каквото... не е същото без дрон с камера. Стана много модерно а е и много красиво да гледаш видеото професионално. За евтини и хубави дронове може да се види още в Ардес. Те основно продават лаптопи, компютри и друг хардуер за компютри, но и в дребните неща понякога се удря бингото в онлайн магазина им.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ]  Модератор: galka2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]