С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Детето ви капризничи на масата.Какви са рисковете от насилственото хранене?

До вчера детето ви ядеше кашичките, които му приготвяхте и се наслаждаваше на...

Желание за бебе? Плодовитостта може да се подсили

Когато „проектът” за бебе стане категоричен, двойката иска това да стане...

Детето си гризе ноктите - защо го прави

Гризането на ноктите е един от най-разпространените (и дразнещи) нервни навици,...

Защо жените мислят, че са дебели?!

Понякога се случва дори и най-слабите жени да застанат пред огледалото и да...

Последно посещение: Дата и час: Съб Авг 08, 2020 12:19 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 84 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юни 04, 2008 12:23 pm 
любопитко
Аватар

Аз лично съм си купила някои нещица от магазините за бременни.Едни дънки една пола и една рокля.Дрехите не са скъпи а са на нормални цени като за хора които не са бременни.И съм много доволна от покупките които направих.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 22, 2008 6:47 pm 

Ninkata написа:
Xela, никой не отрича, че е нормално дрехите за бременни да са по-скъпи от останалите. Но как едни дънки за бременни ще струват 77 лв.? С какво е по-различна материята - пак е памук, както и при ежедневните модели. А относно разхода на материал - както по-горе Веси каза, сега модата е такава, че почти всички дрехи са свободни и широки. По тази логика детските дрехи трябва да са по-евтини, защото се ползва малко материал за тях. За кройките съм съгласна, че са по-сложни и специални, както и за по-малките серии на производство. Нека са по-скъпи, но чак пък толкова. А и не съм забелязала да се шият от толкова специални материи - памукът се употребява масово.

Ами нямам идея защо струват 77 лв.....аз нормални дънки под 120 лв не съм си купувала......77лв за бременни дънки ми се вижда доста ефтино....... :roll:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 22, 2008 10:01 pm 
фурия
Аватар

xela написа:
Ninkata написа:
Xela, никой не отрича, че е нормално дрехите за бременни да са по-скъпи от останалите. Но как едни дънки за бременни ще струват 77 лв.? С какво е по-различна материята - пак е памук, както и при ежедневните модели. А относно разхода на материал - както по-горе Веси каза, сега модата е такава, че почти всички дрехи са свободни и широки. По тази логика детските дрехи трябва да са по-евтини, защото се ползва малко материал за тях. За кройките съм съгласна, че са по-сложни и специални, както и за по-малките серии на производство. Нека са по-скъпи, но чак пък толкова. А и не съм забелязала да се шият от толкова специални материи - памукът се употребява масово.

Ами нямам идея защо струват 77 лв.....аз нормални дънки под 120 лв не съм си купувала......77лв за бременни дънки ми се вижда доста ефтино....... :roll:

Незнам за теб, ама аз немога да си позволя да си купя дънки от 120лв, та на мен ми се струват доста скъпички.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юни 23, 2008 7:57 am 
любопитко
Аватар

120 лева не са си никак малко пари.Даже са доста поне за мен и то за един дънки...Относно дънките незнам къде даже ги има на 77 лева.Аз моите за бременни си ги купих на 42 - като това си е нормална цена за едни дънки в един магазин поне според мен.От там на татък 77 и 120 това са си скъпи дънки.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юни 25, 2008 5:14 pm 
фурия
Аватар

E, явно за някои не са много пари. :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 04, 2008 5:25 pm 

Нека не превръщаме тази тема в спор кой с колко пари разполага и какви са границите на скъпото и евтиното.
Факт е, че дрехите не само за бременни в България не са евтини. Но може би това е така, защото наистина много държим на външния си вид.

Лошото е, че сравнително големия избор за такива дрехи е ...в София. Скоро отвори виртуални врати нов онлайн бутик за бременни. Така жените в цяла България, които имат възможност и искат да изглеждат добре, ще могат да носят специализирани дизайнерски облекла.

Сайтът е :wink: http://www.orchid-bg.com/

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 2:17 pm 

tatyana написа:
Аз за съжаление качих доста килца и трябваше да си търся дрехи за бременни.Но проблема беше, че тук в Смолян такъв магазин няма :angry: Тогава ходихме до Пловдив един път и след това изкарах до края на бремеността с екипи.Наистина няма голям избор.
Има такъв магазин в Смолян даже май са 2.Единия е Сосари на центъра, а покрай болницата също продават и то много красиви.Аз през бремеността ми постоянно носех такива дрехи и освен, че бяха много стилни и модерни бяха и супер удобни.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 25, 2008 1:14 am 
фурия
Аватар

Аз се принудих да си купя дънки за бременни за 50 лв и много ме беше яд, защото бяха очевидно ефтини /като изпълнение/, не достатъчно добри като кройка и хич не ми стояха. Но от един момент нататък за мен беше важно дрехата да ми става, не да ми отива. Ужасно е. Друго от специализиран магазин не съм си купувала. В по-скъпите магазини за бременни съм влизала и ми е ставало много смешно. Аз толкова бях зажадняла за малко красота, че бях склонна да си купя нещо по-скъпо. Но не и уж официална блузка за бременна за стотина лева, която е с тотално неясно за мен предназначаение/мрежеста изкуствена материя с огромно деколкте посред зима/. Дънките бяха същите като тези които си купих но над 100 лв. Най-ме беше яд, че аз много напълнях на дупе и на бедра, а панталоните, които пробвах бяха с място за корем, не за дупе. Едва го намерих този панталон, с който изкарах последните 2-3 месеца. Носих го няколко пъти след като родих, защото друго не ми ставаше и с удоволствие го изхвърлих като поотслабнах и влязох в дънките си от средните месеци на бременността.
А за дънките за 120 лв ше се въздържа. Аз лично не съм имала потребност да си купувам дънки за толкова пари, нито да изтъквам колко струват дрехите ми, бижутата и т.н.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 25, 2008 6:18 pm 
бърборко
Аватар

Аз не съм купувала дрехи за бременни. В началото си купих дънки с ниска талия с един номер по големи и с тях изкарах бремеността. После си взех няколко поли. Обличах се секси до края на бремеността и това ми даваше самочувсвие. Според мен бремеността прави жената красива по особен начин и тя трябва да се чувсва красива в дрехите си. Не бива да се прави компромис с външния вид, сега съм бременна и ще нося каквото ми става независимо,че ми стои зле. Против съм това.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 25, 2008 7:27 pm 
фурия
Аватар

arabela написа:
Аз не съм купувала дрехи за бременни. В началото си купих дънки с ниска талия с един номер по големи и с тях изкарах бремеността. После си взех няколко поли. Обличах се секси до края на бремеността и това ми даваше самочувсвие. Според мен бремеността прави жената красива по особен начин и тя трябва да се чувсва красива в дрехите си. Не бива да се прави компромис с външния вид, сега съм бременна и ще нося каквото ми става независимо,че ми стои зле. Против съм това.

Е да, бих искала да мога да си позволя да разсъждавам по този начин, но като станеш 90 кила нещата изглеждат много различно. Повярвяй.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 25, 2008 7:30 pm 
бърборко
Аватар

Не съм бременна в момента, може би не съм се изказала много точно и съм те подвела.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 25, 2008 7:32 pm 
фурия
Аватар

разбрах.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Ное 28, 2008 11:45 am 
фурия
Аватар

Когато бях бременна си купих един дънков гащеризон и карах с него до 5 месец.После си взех един спортен панталон по-голям номер и изкарах докрая бремеността си.В нашия град добре,че е пазара иначе няма ме специализиран магазин за бременни.Ходих до Хасково,но ми се стори скъпо и нищо не си купих от този магазин.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Яну 17, 2009 5:14 pm 
Аватар

аз през първата си бременност изкарах с два гащеризона на които преших ластици(а в магазинте за бременни нямаше нищо интересно и плюс тва беше мн.скъпо за някви гадни дрехи).сега чакаме втото дете и си нося още дънките докато ми стават после ще му мисля.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 22, 2009 4:36 pm 
фурия
Аватар

Аз от една седмица вече чувствам някакъв дискомфорт от колана на дънките ми и взех та си купих онзи ден едни бременски. Дадох 50 лв., харесват ми и са доста удобни. Все още не съм напълняла, но определено се чувствам по-добре, когато ми е свободно на корема.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 84 мнения ]  Модератор: galka2 Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]