С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Детето ви капризничи на масата.Какви са рисковете от насилственото хранене?

До вчера детето ви ядеше кашичките, които му приготвяхте и се наслаждаваше на...

Желание за бебе? Плодовитостта може да се подсили

Когато „проектът” за бебе стане категоричен, двойката иска това да стане...

Детето си гризе ноктите - защо го прави

Гризането на ноктите е един от най-разпространените (и дразнещи) нервни навици,...

Защо жените мислят, че са дебели?!

Понякога се случва дори и най-слабите жени да застанат пред огледалото и да...

Последно посещение: Дата и час: Съб Авг 08, 2020 12:19 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 84 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 22, 2009 5:04 pm 
фурия
Аватар

Аз по жреме на бременността си купих доста дрешки за целта, но само половината са купувани тук.Другите купувах в 4ужбина, в страна където бяха доста евтини.Там имах друг проблем, жените са доста дребни и аз имбях съответно едра и си ги пора4вах да ми ги шият.Но имам мисля 1 данки, 4 панталона, 2 поли, 1 сукман, 1 рокля и куп блузи и ризи.Някои от дрехите ги взех такива, 4е и сега мога ако искам да ги нося.Мисля, 4е жените трябва да изглеждат добре и в този етап от живота си.Не искам да обидя никого, но аз с един или джа гащеризона не бих изкарала, парво защото са крайно неудобни според мен за бременна жена, 2-ро в последните месеци изглежда6 като Годзила, а и са ми малко.Е, аз ка4их и 21 кг. и нямаше как да нося и старите си дрехи или да си купя дъкни с ниска талия.Купувах си и нормални дрехи, но 4 рамера по-големи от нормалното за мен и с тях ми беше добре.Като цяло оба4е хубавите дрехи в БГ са малко за бременните жени.Аз сега намерих едно магазин4е, с хубави дънки и мисля, 4е не е много скъпо.Намира се по линията на трамвай 5, в посока от площад Македония към Руски паметник, от дясно като се върви нагоре.В него се продажат и много хубави детски и бебешки дрешки, така 4е бременни мам4ета ако искате отидете и го вижте.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 23, 2009 3:30 am 
фурия
Аватар

Аз от там си купих моите. Издържаха, но не съм особено впечатлена. А колкото до дрехите, ако живеех в Англия щях да имам един куп разкошни бременни дрехи за малко пари, а тук гаднярски дънки, допотопни модели и грозни туники на цветя за доста пари.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 23, 2009 11:45 am 
фурия
Аватар

Е, щом има 4овек, който ги е пробвал, не мога да кажа нищо.Аз само ги гледах и бяха по-разли4ни от тези, които се шият в БГ.АЗ купувам неща на Велина оттам и много сам доволна.А, 4е изван нашата мила страна могат да се намерят много хубави и евтини неща го знам и от ли4ен опит, но като живеем тук.То и детските дрешки е същото.Само 4уждите марки пускат големи намаления в края на сезона, но не и нашите.Това ни е действителността! :(

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 23, 2009 6:38 pm 
фурия
Аватар

Ninkata написа:
Аз от една седмица вече чувствам някакъв дискомфорт от колана на дънките ми и взех та си купих онзи ден едни бременски. Дадох 50 лв., харесват ми и са доста удобни. Все още не съм напълняла, но определено се чувствам по-добре, когато ми е свободно на корема.

Честито! :flowerwhite:И аз ползвах такива дънки,наистина са удобни. :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Яну 24, 2009 6:13 pm 
фурия
Аватар

Благодаря! :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Яну 25, 2009 5:43 pm 
фурия
Аватар

аз не съм си купувала такива дрехи моите си ми ставаха почти през цялата бременност само в последния месец си бях взела един екип дето е доста широк и ми беше доста удобно и така не се наложи да си купувам такива дрехи :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Яну 25, 2009 7:42 pm 
фурия
Аватар

E, така е които има късмет да си му стават неговите дрехи.Аз пак и исках да си купуват, така 4е си мисля 4е и да си ми ставаха и мойте пак щях да си купя.Но както казвам вси4ко е въпрос на гледна то4ка.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Яну 25, 2009 10:42 pm 
фурия
Аватар

Аз имах подходящи ,но исках да си взема дрехи специално за бременни-все пак в живота на една жена тези 9 месеца са специални а понякога единствини......Исках да се чувствам специална :flowerwhite:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Яну 25, 2009 11:34 pm 
фурия
Аватар

JANKA написа:
Аз имах подходящи ,но исках да си взема дрехи специално за бременни-все пак в живота на една жена тези 9 месеца са специални а понякога единствини......Исках да се чувствам специална :flowerwhite:

:thumbsup: то4но така Жана и аз мисля така!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Фев 16, 2009 6:35 am 
фурия
Аватар

Аз мисля така сега. Докато бях бременна с неудоволствие се сдобивах с гисантски дрешки. Към края на бремнността открих магазина на Orsay, там има доста големи размери, а дрехите са хубави със съвременни кройки и материи. От там имам летни неща и един разкошен суичър. Имайте го пред вид, на Витошка е магазина, след Манго, посока НДК. Цените са добри. Просто наистина разни гаднички магазинчета продават бременни дрешки, които не струват и никога не ги разпродават, независимо колко допотопен е модела. Също в началото на бременността си взех едни нормални дънки , но голям номер, които носех след и след като родих от един магазин на Раковски , но преди 3-4 месеца ходих там и се оказа , че вече няма хубави модели с широки крачоли.
Бременните си дънки ги изхвърлих, както и още някои неща, примерно роклята, с която отидох към родилното. Така че при следваща бременност пак ще купувам.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Фев 16, 2009 11:29 am 
фурия
Аватар

О, аз нищо не съм хвърлила, но мисля приятелките ми като забременеят да ги раздам по-голямата 4аст, а за себе си нещо нови4ко да взема.Не мисля да давам само големите размери нормални дрехи, защото те и след раждането ми вършеха страхотна работа.Аз най-много дрехи за бременни, които купих тук в БГ, ги взех от Пловдив, в Халите има магазин с хубави неща и са по-евтини от в София, явно транспорта до тук, за тези 110-115 км. оскапяват с по 5-10 лв. една дреха :D А и другата ми бременност мойе да не е през пролет-лято и да се нуйдая от коренно разли4ни дрехи 8)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Фев 16, 2009 1:46 pm 
фурия
Аватар

Аз от първата бременност съм си запазила един гащеризон и една рокля. Онзи ден пробвах гащеризона и ми е екстра. А и тогава съм била горе долу в същия период на бременността и през същия сезон, тъй като Арчи се роди юли, а сега живот и здраве чакаме бебето август.
Иначе от дънките, които наскоро си купих съм доволна - удобни са, само дето ужасно много пускат - ръцете ми чак се боядисват в синьо като ги пипам :shock: .

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Фев 16, 2009 3:57 pm 
фурия
Аватар

Ninkata написа:
Аз от първата бременност съм си запазила един гащеризон и една рокля. Онзи ден пробвах гащеризона и ми е екстра. А и тогава съм била горе долу в същия период на бременността и през същия сезон, тъй като Арчи се роди юли, а сега живот и здраве чакаме бебето август.
Иначе от дънките, които наскоро си купих съм доволна - удобни са, само дето ужасно много пускат - ръцете ми чак се боядисват в синьо като ги пипам :shock: .

Леле,Нинче,това с боядисването е гадно.Чак се замислих,...като ги носиш не боядисват ли пак?Аз и за такива случаи съм чувала. :(

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Фев 16, 2009 4:04 pm 
фурия
Аватар

tanjuk написа:
О, аз нищо не съм хвърлила, но мисля приятелките ми като забременеят да ги раздам по-голямата 4аст, а за себе си нещо нови4ко да взема.Не мисля да давам само големите размери нормални дрехи, защото те и след раждането ми вършеха страхотна работа.Аз най-много дрехи за бременни, които купих тук в БГ, ги взех от Пловдив, в Халите има магазин с хубави неща и са по-евтини от в София, явно транспорта до тук, за тези 110-115 км. оскапяват с по 5-10 лв. една дреха :D А и другата ми бременност мойе да не е през пролет-лято и да се нуйдая от коренно разли4ни дрехи 8)

Танче,аз също съм доволна от този магазин в Халите,има на същата фирма и в Археологическия подлез(до колкото си спомням).
Хубаво е да си ги купиш дрехите от Пловдив,стига да съчетаеш пътуването си до там с някоя друга полезна дейност.Ако отиваш само,за да си купиш някоя дрешка за бременни пак ще ти излезе по-скъпо.Тъжно ,но-ФАКТ.Хората са се погрижили(а и не само те)да не
забравяме в коя държава живеем и за каква действителност става дума.

:hypnotised: :terrified: :why:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Фев 16, 2009 4:41 pm 
фурия
Аватар

Taka e Дани, но не съм ходила само за това.Много харвсваме Пловдив като град и има-няма ходим.Също обувки си купувам оттам.Но от както родих не съм ходила де, не сме имали път, но имаме приятели, които също си имат беб4е 4 месеца ПО-МАЛКО ОТ НАС И щЕ ГИ ПОСЕТИМ КАТО СЕ ОПРАВИ ВРЕМЕТО, но ве4е не за бременни дрешки :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 84 мнения ]  Модератор: galka2 Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]