С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Добър имунитет? Започни още това лято!

Използвай лечебната сила на слънчевите лъчи, за да помогнеш на имунната система...

Да родиш след тридесетте

Както вече вероятно си чувала – старите тридесет години са новите двадесет....

На фризьор с дете

Всяко дете има невероятен уникален чар. Част от него се крие в косата или дори...

Ниско кръвно налягане и бременност

Хормоналните промени, които настъпват през 9-те месеца, влияят и на кръвното...

Последно посещение: Дата и час: Пет Юли 03, 2020 1:16 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 84 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Фев 16, 2009 4:41 pm 
фурия
Аватар

Taka e Дани, но не съм ходила само за това.Много харвсваме Пловдив като град и има-няма ходим.Също обувки си купувам оттам.Но от както родих не съм ходила де, не сме имали път, но имаме приятели, които също си имат беб4е 4 месеца ПО-МАЛКО ОТ НАС И щЕ ГИ ПОСЕТИМ КАТО СЕ ОПРАВИ ВРЕМЕТО, но ве4е не за бременни дрешки :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Фев 28, 2009 10:49 am 
фурия
Аватар

Къде бе мила, видяхте тези хубави дрешки за бременни в Пловдив, аз ял живот тук живея и първия път и сега се задоволявам с неща, които не точно ми харесват, а просто избирам най-малкото зло. С Аиша свекърва ми ми беше донесла от Германия едни наистина хубав черен панталон и няколко симпатични блузки за бременни, но за сега още са ми големи, тогава съм била в по-големи месеци. Имам едни много тънки дънки, по-сопртен модел, за тях е още студено. Имам едни що годе симпатични дънки, които в момента ми стават. И сега отидох да си взема дънки, но всички гореизброени са с гайки за колан, аз много обичам да нося колани, ниско долу под коремчето. Като влезнах в магазина гледам, че и дънките и панталоните нямат гайки, питам продавачката, а тя като ми се иззъби:"Абе, момиче това е магазин за бременни жени, ти какво търсиш тук", направо щях да припадна. Ама си взех едни без гайки, отпуснаха се и сега ми се смъкват. Чудя се дали да не ги занеса на шивачка да им направи едни гайки, иначе модела горе-долу става.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Фев 28, 2009 1:07 pm 
фурия
Аватар

Ах, ами мила Ясмин, незнам сега какво е положението.Аз съм си купила 4-5 неща оттам и съм доволна.И аз предшо4итах панталони с гайки за колан, 4е другите ми се свила4а.Скоро дори корегирах коланите дето ги купувах бременна.За отношението на продава4ката няма да правя коментар, но доста неща ми хрумнаха.Сега ще ти ка4а снимки, на които съм с дрехи от пловдивсите хали.
Това ми беше любимия панталон за цялата бременност.Ка4вам снимка и в лице и в гръб
Изображение
Изображение
Това е сукман от там, но него и ж конкурса за бременните го виждахте
Изображение
Това е другия панталон
Изображение
а тук не се виждам добре, но блузата е пак на тази марка
Изображение
Е, има и друго нещо аз предпо4итах да нося панталони, а не дъкни, 4е са от по-меки материи.То аз на тази марка хубави дънки не си спомням де, но панталон4етата са добри.
Ти защо не погледнеш и в сайта на Ла редут, там също има дрехи за бременни, а мога да кажа, 4е нещата не са им лоши.Сайта ако не си влизала е www.laredoute.fr, но вси4ко е на френски.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Фев 28, 2009 2:36 pm 
фурия
Аватар

Вие го коментирахте този сайт в Мода за бебето, аз пробвах да вляза, но тъй като не знам френски го направих на английски и цените ми ги показваше в паунди, което млако ме обърква.

За колко време идват доставките оттам?

Виж, за халите не съм се сещала, аз обикновено не пазарувам оттам и дори не знам, че имат магазин за бременни, но сега непременно ще отида. Много ти харесах черната блуза на едната снимка, уникална е.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Мар 01, 2009 12:59 am 
любопитко
Аватар

АЗ пък този магазин в Халите не го харесах. Поне аз като съм ходила бяха все едни големи модели като за лелички а не за млади жени. Бремеността си я изкарах със моите си дрехи нали повечето панталони са ми с плитка талия, купих само накрая едни дънки и един клин, а блузите си бяха моите. От дънките съм много доволна. Улучих ги случайно в един магазин за дънки току-що ги бяха получили и бяха на промоционална цена от 30лв. Но аз качих 14кг. и по-широките пуловери и туники си ми ставаха до края на бремеността.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Мар 01, 2009 9:51 am 
фурия
Аватар

Това е направо супер, твоите си дрехи да ти стават. Но аз нямам широки и дълги блузки. Обикновено ходя с дънки и затова повечето са ми късички и мънички, колкото да стигнат до ръба на дънките, една по една вече започнаха да отпадат.

Искрено се надявам като отворят Мола, там да има някакъв нов магазин за бременни с уникални дрехи.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 02, 2009 9:01 pm 
фурия
Аватар

Еееееее, като 4ета за жените, 4иито дрехи си им ставали.....ами нямах този късмет, а и 21 кг. отгоре.Така 4е си купувах дрехи, а и може Меги като е ходила там да не е имало нищо хубаво, а и вкус брат си няма!
А 4ерната блузка не съм я взимала от БГ, а имам и бяла такава и такава с дълъг ръкав.И аз много си ги харесах и си взех пове4е.А и във Виетнам дрехите за бременни са много евтини.Една от тези ризки ми излизаше по 17 лв.
А доставките от Ла Редут дойдоха за 1 месец!А аз имам късмет мои4кия да говори френски и ми превежда!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Апр 15, 2009 2:12 pm 
фурия
Аватар

Миналата неделя реших да прередя гардероба и да прибера зимните дрехи и тези, които вече не ми стават. Ами то освен блузките, се оказа че всички панталони отпадат засега, тъй като не мога да ги закопчавам :lol: .
В момента си редувам едни дънки и един панталон за бременни. Много са ми удобни.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Апр 15, 2009 2:20 pm 
фурия
Аватар

браво Нинка, нека бебка да разте!!!!!А скоро ще трябва да се порасъбле4еш, 4е до август ще си стане жега и в гардероба ще трябва да има летни неща!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Апр 15, 2009 2:40 pm 
фурия
Аватар

О, даа, съвсем познато ми е това да си бременна през лятото. Арчи се роди юли :D , а сега бебка ще я чакаме август :D .

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 16, 2009 8:40 pm 
фурия
Аватар

Нинка, аз все още се навирам в 3 чифта дънки-не за бременни, но преди да забремения повторно не ги носех, вече ми бяха станали големи. И на мен блузките все още ми стават, но тези, които да по-късички ми стоят ужасно. Нося си по-дългичките. С тънките якенца положението е същото, стоят ми все едно съм ги откраднала от някое слабо момиченце. :D

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Апр 17, 2009 11:29 am 
фурия
Аватар

:lol: :lol: :lol:
И аз имам едно якенце тъничко, дето още си го нося, ама оня ден като стана студено и се опитах да го закопчая срещнах малко съпротивление.
При мен и дума не може да стане да си обуя панталони от преди да забременея, защото коремът ми вече е големичък и като седна ми е некомфортно, защото мя стягат, а ако реша да не закопчавам горното копче, пък се смъкват, та реших да не се мъча изобщо и направо ги прибрах на заден план в гардероба. При мен коремът изведнъж ми порасна в близките две седмици /щом вече бия на очи... :lol: / С панталоните за бременни се чувствам екстра, а и попаднах на едно магазинче, което на всичкото отгоре ми е под носа, до работата, та там има хубави неща. Панталоните са хубави и единствено имат трикотажна част горе при корема, иначе по нищо не се различават от тези за небременни :wink: .
И аз отсях някои по-къси блузки, та сега си нося по-дългичките, но не съм купувала такива за бременни все още. Може би по-нататък.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Апр 17, 2009 9:50 pm 
фурия
Аватар

Ох, аз все не мога да си харесам блузки за бременни, но като гледах модата тази година е напълно подходяща, дълги и широчки блузки. Още не съм излизала да пазарувам, защото все още има доста такива, в които се навирам, а не ми се събират пак чувалести дрешки. От Аиша повечето са зимни, сега пък летни!

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие: viola
МнениеПубликувано на: Сря Юни 24, 2009 4:14 pm 
любопитко

И аз вече посетих магазин за бременнив Плевен избора не е голям-1-2 магазина са.Купих си летни дънки по широки с връзки,но падат добре-цялото лято и септември мисля с тях да изкарам,купих си и един ленен панталон-пак с връзки-много са ми удобни и си купих и една блуза-шарена-с връзка отзад,която ми става и сега,ще ми става и като ми порасне корема-на Конти са-удобни са и ми харесват.По-нататък като се снимам ще кача сничките в галерията си-ако искате да ги видите.Иначе друугата седмица ще почна 4-я месец,но на мен ми личи от 5 г.с.-и на мен дънките са ми с много ниска талия и ми стават,но копчето ми подпира корема и не ми е удобно,същата работа е и с панталоните.Иначе имам няколко роклички,които ми стават все още и вероятно бих си купила още някоя блузка-от нормален магазин.Купих си и едни летни панталони със широк ластик от нормален магазин ще ми стават и като наедрея.Дънките са по 45лв.,блузата 30,а панталоните не си спомням-около 11-15лв(май).
На мен големия корем трябва да е през есента и зимата-сигурно ще си купя 2 панталона(от магазин за бременни)-ще се наложи-ще ходя и на работа все пак и някоя по-широка блуза.Ще ми се наложи сигурно да си търся с големия корем и някоя по-официална рокля(очертава се да ходим на поне 1 сватба)-дрехите ще си ги запазя ще ми трябват и после.Аз също смятам,че жената трябва да е красива.Имам и анцузи с ниска талия(на единия трябва да му махна ластика и да му сложа връзки).

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юни 24, 2009 5:23 pm 
фурия
Аватар

така, така Виле гласи се!!!!!Ще чакам снимките с нетърпение.на мен ми пролича, че съм бременна чак в края на 5 месец, но си накупих дрешки по от рано и все чаках да ми стоят добре, а накрая едва се побирах и у тях :lol: То е време да видим още някоя бременна в този сайт :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 84 мнения ]  Модератор: galka2 Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]