С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Как къща на 120 година се преобрази в светъл и модерен дом под звездите?

Днес решихме да ви запознаем с историята на едно семейство и тяхната 120...

Овладей хаоса!

Имаш ли чувството, че навсякъде около теб цари хаос? Като всяка заета майка и...

Най-големите страхове на бременните

Бременността е прекрасен период, време в което новият живот се развива в теб,...

Как да отгледаме еко бебе… в апартамент

Напоследък все повече в бита ни навлиза идеята за екологичен начин на живот....

Последно посещение: Дата и час: Вто Апр 07, 2020 6:30 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: maiki studentki-2880 lv
МнениеПубликувано на: Вто Юли 21, 2009 9:17 am 

Zdraveite,mami!Az imam edin vapros,no neznam dali e pododq6ta temata,izvinete me ako sam sburkala!!!!!Az sam maika studentka ima6ta pravo na socialnata pomo6t ot 2880 lv.Podadoh neobhodimite dok.v soc. griji i ot tam mi kazaha da 4akam izvestie po po6tata,no takova o6te na sam polu4ila ve4e 2-ri mesec.Nqkoi ima li ideq kakvo stava,ili nqkoi ima li polu4eno ve4e takova pismo?Blagodarq predvaritelno,lek den

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 22, 2009 4:44 pm 
бърборко
Аватар

Здравей, kremiblg !
Аз също имам право на тази помощ. Когато подадеш документи, преглеждат документите и решават дали да ти отпуснат помощта. Ако решат да ти откажат в 10 дневен срок трябва да получиш заповедта с отказа и там трябва подробно да пише защо ти отказват . Ако те одобрят, трябва лично да идеш в социалните да си вземеш заповедта. Ако си одобрена трябва в едномесечен срок да ти изплатят помощта. От това което си написала, съвета който мога да ти дам е веднага да идеш в социалните и да провериш какво става.
Дано съм била полезна.

П.П Моля те, пиши на кирилица!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 05, 2009 8:07 am 

Здравей,мерси мн за отговора.Още на следващия ден ми се обадиха от социалните,че съм удобрена и че парите са преведени по сметката ми.Това е страхотно!Немога да повярвам,че този път държавата е на наша страна!А ти получи ли парите?

Взех си забележка за бг. МЕРСИ ! :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 05, 2009 9:31 am 
бърборко
Аватар

Здравей! Радвам се, че без проблеми си си получила помощта. На мен ми отказаха ( абсолутно неправомерно ) и се наложи да обжалвам. Преразгледаха ми документите и видяха че отговарям на всички изисквания. Оказа се че с отказа си са нарушили 10 закона и спокойно щях да ги осъдя.
Всичко се проточи много. Подадох документи май, а парите ще си получа края на август. Но важното е че ще ги получа. :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 16, 2009 7:51 pm 
фурия
Аватар

Момичета ще ми разясните ли кой има право на такава помощ, че нещо съм пропуснала?

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 16, 2009 8:05 pm 
бърборко
Аватар

yasmin написа:
Момичета ще ми разясните ли кой има право на такава помощ, че нещо съм пропуснала?

Майките студетки, които учат в редовна форма на обучение.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 09, 2009 11:03 pm 
бърборко
Аватар

Майчета вие говорите за еднократната помощ след като се роди бебо,нали?Защото аз получавам по 100лв на месец (стипендия)че съм майка -редовно обучение.Да не би да пропускам нещо :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 10, 2009 12:32 pm 
бърборко
Аватар

Вчера по новините казаха, че спират помощта за майките студентки. Направиха нещо хубаво и побързаха да го махнат.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 10, 2009 2:43 pm 
бърборко
Аватар

Да,защо тези пари да не отиват в нечий друг джоб ами точно за майките?
:evil: Кажи му българска работа ,както всичко останало :|

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие: Re: maiki studentki-2880 lv
МнениеПубликувано на: Съб Авг 26, 2017 9:41 pm 
Аватар

На всички майки студентки искам да препоръчам сайта http://kursoviraboti.com. Изготвят курсови и дипломни работи, дисертации, казуси, теми, есета, реферати, презентации, проекти, доклади, речи, магистърски тези, планове, конспекти, задачи, изпитни въпроси, преразкази, съчинения за студенти, ученици и докторанти на всякакви поставени теми и съгласно всякакви индивидуални изисквания по икономика, бизнес администрация, журналистика, индустриален мениджмънт, МИО, право, управление, педагогика, политология, медии, предприемачество, психология, публична администрация, социология, история, география, философия, религия, електротехника, електроника, биология, медицина, български език и литература, антропология, изкуства, театър, спорт, военно дело, аграрни науки и много други дисциплини. Писмените разработки се изготвят на български и английски език. Има и списък с готови материали, които можете да получите изключително изгодно.
Ако можете да разработвате такива писмени работи, може да станете автор и да ви се заплаща за това
Бъдете практични и не се колебайте!!!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ]  Модератор: pepinceto2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]