С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Как къща на 120 година се преобрази в светъл и модерен дом под звездите?

Днес решихме да ви запознаем с историята на едно семейство и тяхната 120...

Овладей хаоса!

Имаш ли чувството, че навсякъде около теб цари хаос? Като всяка заета майка и...

Най-големите страхове на бременните

Бременността е прекрасен период, време в което новият живот се развива в теб,...

Как да отгледаме еко бебе… в апартамент

Напоследък все повече в бита ни навлиза идеята за екологичен начин на живот....

Последно посещение: Дата и час: Вто Апр 07, 2020 6:54 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 31 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 10:45 am 
фурия
Аватар

Хайде тук да си клюкарстваме за това какво става със звездите у нас и по света.

http://www.slava.bg/news/6079.html :shock: :roll:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 11:06 am 
Аватар

:D :D аз съм за :D

тук също има интересни неща:
www.bliasak.bg
www.rozali.com в секция новини

на кои звезди се възхищаваш, tatyana?

п.с. конкретно за Зара и Сираков ...странни са ми като двойка, но ако се обичат. Прави ми впечатление в интервютата, че тя е доста земна, но е все още дете, разсъждава като дете и ми е леко простовата, от друга страна той е плейбой /не мой тип, но явно го харесват жените/, има сериозен бизнес и знае какво прави. Ако наистина и е предложил брак го е обмислил /особено след връзката му с Ирен Онтева/...да са живи и здрави :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 11:15 am 
фурия
Аватар

на кои звезди се възхищаваш, tatyana?

Не мога да кажа, че се възхищавам, но има такива, които ми харесват.Например харесвам Коцето, защото винаги е много естесвен, а също и Венета Райкова, защото не си поплюва и е винаги много откровенна, но това пък че понякога е много превзета много ме дразни.Харесвам Десислава, защото има невероятен глас.

Другите ми идват малко в повече с техните чупки и стойки.

А ти?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 8:10 pm 
Аватар

Възхищавам се искрено на Мадона - винаги е на гребена на вълната. Гледала съм много интервюта с нея и ми допада начина и на мислене, как възпитава децата си и отношението и към света. Харесвам също Ellen Degeneres има невероятно чувство за хумор и ми харесва, че не се бои да бъде такава каквато е. Допада ми и Хилъри Клинтън - силна личност, интелигентна жена. Възхищавам се и на Кристи Търлингтон -- страшно изчистен човек духовно, занимава с йога, позитивна е, не спира да учи...започнах с чуждите, защото са ми по познати ...

От БГ звездите -- харесва ми Десислава - наистина има хубав глас, има талант и концерта и по MAD TV бе невероятен. Глас има и Азис ..но, не ми допада чалгата и поп-фолка./текстовете не са ми никак смислени/...има и изключения. Харесвам Райна Кабаиванска. Сигурно има и още, но в момента не се сещам. Азис и Евгени Минчев са доста успешен продукт сами по себе си. Силни личности и каквото и да си говорим, както и да са постигнали това което са, важното е, че са имали силата и желанието да променят живота си и да постигнат нещо...

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 9:59 am 
фурия
Аватар

Британската поп звезда Джордж Майкъл е получил предупреждение от полицията след като е бил арестуван в обществена тоалетна в Лондон за притежаване на наркотици, съобщи полицията.

"45-годишен мъж бе арестуван на 19 септември по подозрение за притежаване на наркотици в района Хемпстед Хийт", заяви говорител на градската полиция.

Певецът е бил отведен в полицейско управление и му е било отправено предупреждение за притежаване на наркотици клас А и клас С. Според британските закони, наркотици клас А могат да включват кокаина "крак".

Майкъл, на 45 години, е признавал употребата на наркотици в миналото. През 2006 г. той бе открит паднал до колелото на автомобила си, а миналата година получи двегодишна забрана за шофиране след като се призна за виновен за кормуване в непригодно състояние поради употреба на лекарства.

Изпълнителят, който през 2007 г. посети и България, е продал над 100 милиона албума по света, има седем сингъла начело на класациите в САЩ, 11 пъти негови сингли са оглавявали британските класации и шест албума са били на първо място.

Миналият месец той завърши първото си от 15 години турне с концерти в Лондон и Копенхаген и съобщи, че това са последните му изяви на арени и на стадиони.

По време на турнето, той носеше полицейска униформа за изпълнението на хита му номер едно "Отвън", който се отнася до ареста му през 1998 г., когато той бе направил неприличен опит за сближаване с полицейски офицер под прикритие в обществена тоалетна в Бевърли Хилс, Калифорния.

Не мога да разбера, защо този човек си провали така живота?Много го харесвам като певец, но поведението му ми идва малко в повече.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 25, 2008 11:51 am 
фурия
Аватар

Попфолк певицата Димана е бременна.Много се радвам като чета такива новини.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 16, 2008 9:42 am 
фурия
Аватар

Водещата на сутрешния блок на bTV Ани Цолова рано тази сутрин роди момченце с името Калоян.

Синът на Ани и на оператора на bTV Васил Мичев тежи 3.850 кг. и е висок 51 см. Щастливото семейство благодари на медицинския екип от Първа АГ болница „Света София” и специално на д-р Динчо Георгиев.

автор: СЛАВА

Да и е живо и здраво.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Окт 18, 2008 11:45 am 
фурия
Аватар

Ееее, браво на Ани и Васко! Много се радвам за тях. Да им е живо и здраво детенцето!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 21, 2008 10:14 pm 
Аватар

ТУК С УДОВОЛСТВИЕ ЩЕ СЕ ВКЛЮЧА. ОБИЧАМ ДА СИ КУПУВАМ РАЗНИ СПИСАНИЯ И ДА ЧЕТА КАКВО СТАВА СЪС "ЗВЕЗДИТЕ". ПРОСТО СЕ РАЗТОВАРВАМ ТАКА.
И НА МЕН ДЕСИСЛАВА МИ Е ЛЮБИМА. ПЕЕ МНОГО ХУБАВО, ВИНАГИ Е ОРИГИНАЛНА И ЕСТЕСТВЕНА.
РАДВАМ СЕ МНОГО ЗА АНИ ЦОЛОВА. ПРЕДИ ГЛЕДАХ РЕДОВНО "ТАЗИ СУТРИН", НО ПЕТЯ СТЕФАНОВА, КОЯТО Я ЗАМЕСТИ НЕЩО НЕ МИ ХАРЕСВА. МОЖЕ БИ ОЩЕ НЕ СЕ ОТПУСНАЛА, НЕЗНАМ. ЗА ТОВА СУТРИНА КАТО СТНА СИ ПУСКАМ ЛОРА И КОРИТАРОВ. МНОГОСА МИ ЗАБАВНИ. А ВИЕ КАКВО ГЛЕДАТЕ СУТРИН ???

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 22, 2008 4:36 am 
фурия
Аватар

MAMA_GUGI написа:
ЗА ТОВА СУТРИНА КАТО СТНА СИ ПУСКАМ ЛОРА И КОРИТАРОВ. МНОГОСА МИ ЗАБАВНИ. А ВИЕ КАКВО ГЛЕДАТЕ СУТРИН ???

Забавни да,и на мен ми са страшно смешни и много често ме изнервят даже.Толкова тъпи въпроси задават :Сто пъти Лора караше репортерката ,която вземаше интервю от бабата и дядото на Бербатов,да ги пита дали той им плаща и по колко пари на месец им дава.;наскоро също в студиото беше жената на Филип(Тошко) от Биг брадър,говориха за инвитрото и деца и един въпрос на Лора беша"Кой от двама ви с Филип иска повече да има деца?",прости хора.А една сутрин наистина стана весело,като се обади зрител и каза,че иска да говори с Коритаров,понеже Лора я считал за едно ниво по долу от него и тя изключи разговора,следващия зрител пък не харесаше Коритаров и той изключи зрителя... :cryingwithlaughter: направи аз лично не ги търпя,аз гледам Тази сутрин по БТВ,по скоро слушам.Но определено Ани Цолова и за мен е по-добра водеща-ДА ИМ Е ЧЕСТОТО БЕБЧЕТО на нея и на съпругът й.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 22, 2008 8:36 am 
фурия
Аватар

Честно да ви кажа аз не гледам сутрешните блокове по нито една телевезия, защото ме натоварват.Аз тамън съм се събудила и те започват да говорят за политика, убийства и прочее.Затова си пускам музикален канал.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 22, 2008 11:41 pm 
фурия
Аватар

И аз като,Танчето,предпочитам музикалния канал.Случвало се и да по-гледам някой път и сутрешните блогове.На мен ме беше смешно като говореха за ваканцията на пенсионерите и съвсем случайно пуснах Канал1.В тяхния блог бяха поканели едни пенсионери да коментират.След един час пускам БТВ тезе пенсионери пак там,а на другата сутрин бяха в Нова :tv: .Та се питам нямаше ли и други,който да поканят,че и в трите телевизии едни и същи.Накрая започнаха да се карат по-между си пенсионерите,кой от тях щял да иде и кой не. :cryingwithlaughter:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2008 1:07 am 
фурия
Аватар

mariela82 написа:
Накрая започнаха да се карат по-между си пенсионерите,кой от тях щял да иде и кой не. :cryingwithlaughter:

и накрая какво стана,никой никъде не ходи :cryingwithlaughter: :why:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Яну 31, 2009 12:33 pm 
фурия
Аватар

Мадона в България.
http://news.ibox.bg/news/id_417216643

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Фев 01, 2009 1:25 pm 
фурия
Аватар

galka2 написа:
Мадона в България.
http://news.ibox.bg/news/id_417216643

да видим дали ще дойде.редовно тези сайтчета.интересни са

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 31 мнения ]  Модератор: pepinceto2 Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]