С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Кървене по време на бременност

Има състояния, които не са за подценяване нито през 9-те месеца, нито преди или...

Защо касисът е полезен?

Забравете скъпите супер плодове като годжи бери, асаи и нар. Касисът съдържа...

Кърмата не зависи от размера на бюста. Важни са твоите знания и мотивация!

Големината на бюста и формата на зърната не са пречка пред успешното кърмене....

Любимата играчка - приятел за цял живот

Обичана, гушкана (докато се пропука по шевовете), забравяна на пода/ в...

Последно посещение: Дата и час: Вто Юли 14, 2020 2:11 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 119 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Фев 02, 2009 6:35 pm 
фурия
Аватар

kiki88 написа:
Надявам се наистина да е така, чесно казвам че заради този мой срам най-много да реша да не ходя в болницата да раждам. Ще видим как ще станат нещата важното е да сме добре с бебо. Остава ми още малко 2 седмици или 3. Както казах в форума нямам точна дата за раждане.

Е как няма да ходиш в болница? Виж колко жени казват, че са се срамували също като теб, но като е настъпил моментът на никой не му е пукало. Така, че вслушай се в опита и гледай да не си тормозиш мисълта с такива работи. Сега най-важното е да си максимално спокойна и знай, че всичко ще мине супер :D . Все пак пред тия доктори всеки ден гледката е една и съща и за тях това е нещо естествено и нормално. Никой няма да се втренчи и да те оглежда.
Бъди спокойна! :D
Успех ти желая и да се похвалиш с най-прекрасното и усмихнато бебе :D !
После ще ни разкажеш как е минало всичко. :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 06, 2009 2:04 pm 
бърборко
Аватар

ами аз бях определена за 09.06 секцио,тогава и родих,но си ми беше малко страшничко

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Фев 07, 2009 12:48 am 
любопитко
Аватар

tanjuk написа:
Ami men ne me be6e strah, vsa6tnost nikoga ne sam se bijala ot bolkata, za razlika ot drugi ne6ta.Po me be6e strah kato si predstavjah kak 6te ja kapja dokato ne padne papa, kak 6te ja obli4am, 6te se spravja li i t.n.No ot rajdaneto ne!
И аз така.Все едно отивах на курорт,а не да раждам.А си мислех,че като дойде това време ще умра от стах...и от срам.Честно казано се изненадах от себе си-нито се страхувах,нито ме беше срам,нямаш време да мислиш за тези неща.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Фев 10, 2009 1:53 am 
любопитко
Аватар

Между другото свекървата я беше по страх.Няма да забравя изражението на лицето и като ми каза:ама аз още не съм готова. :cryingwithlaughter: в крайна сметка -тя ли ще ражда или аз?Понеже в последния момент реши да ,,маже'' апартамента...а на другия ден ми беше секциото...

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Фев 10, 2009 9:46 pm 
фурия
Аватар

vesity написа:
Между другото свекървата я беше по страх.Няма да забравя изражението на лицето и като ми каза:ама аз още не съм готова. :cryingwithlaughter: в крайна сметка -тя ли ще ражда или аз?Понеже в последния момент реши да ,,маже'' апартамента...а на другия ден ми беше секциото...

И при мен беше така-до последният момент ние правихме ремот-даже денят преди да ме изпишат доизчистиха апартамента. :roll:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Фев 17, 2009 11:03 pm 
любопитко
Аватар

Мен ме хвана шубето в осмия месец, започнах да си мисля какви ли не щуротии. Но в деня, в който тръгнахме към болницата си казах, че няма да се страхувам, каквото и да стане и ще преживея всичко, само за да си видя бебчето живо и здраво.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Фев 25, 2009 8:20 am 
любопитко
Аватар

mn bqh spokoina,s ako6erkite i lekarkata mi se smeehme mnogo,razgovarqh sas sapruga mi prez cqloto vreme po telefona.po skoro me be6e strah kak 6te sedq v taq bolnica otkolkoto ot rajdaneto

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Фев 25, 2009 2:49 pm 
Аватар

Аууууу ..... влезнах ли в 7-мия месец се почнаха страховете :0808: и основния беше как това дете ще излезе от толкова тясно пространство :cryingwithlaughter: направо неможех да си представя как ще стане тая работа ........ :why: , но накрая стана така че родих секцио и така и не разбрах ,но докрая си ме беше много шубе. То си има един много хубав лаф " Шубето си е голям страх!" :haha: , но щом съм се навила за още едно значи не е толко страшно ;)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Мар 01, 2009 10:47 pm 
Аватар

Когато започнаха контракциите и тръгнахме към болницата бях по-скоро притеснена,т.к. си бях избрала да раждам във вана ,а отзивите за такъв тип раждане бяха много добри.Но когато пристигнах там се разбра,че бебка не иска да излиза и се наложи да ми направят спешно секцио,е тогава ме хвана страшно много шубето,т.к. се ужасявам от операционни.Но слава на Бога всичко мина добре.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Мар 14, 2009 9:43 am 
Аватар

Много ме беше страх имах чувството че няма да изляза жива от родилното.Но не го показвах че таткото беше по уплашен и от мен :D !А когато ме приеха с мен имаше още едно момиче което така викаше че аз забравих защо съм там :D :D :D .И така покараи нея докато я успокоявах че всичко ще е на ред....всичко мина и замина :D !

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Мар 14, 2009 8:50 pm 
фурия
Аватар

Така е момичета, и със страх и без всичко минава и остава само мъгляв спомен, на фона на прекрасните същества, които идват в ръцете ни на финала. :D

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 21, 2009 11:48 pm 
любопитко
Аватар

И аз изпитвах страх при мисълта как ще изкарам нещо толко голямо през толко малък отвор :shock: Но след като запо4наха контракциите и трябваше да тръгваме към болницата бях спокойна и уверена.Незнам защо,може би защото бях из4ела много материали и знаех какви са процедурите преди раждането и как проти4а то.Също гледах да мисля в положителна насока.Не 4е не бяха 11 4аса болки без упойка,но целта оправдава средствата :P И съм навита пак да мина през вси4ко :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Апр 24, 2009 12:10 am 
бърборко
Аватар

yasmin написа:
Така е момичета, и със страх и без всичко минава и остава само мъгляв спомен, на фона на прекрасните същества, които идват в ръцете ни на финала. :D
:thumbsup: точно така
мен ме беше страх повече от неизвестното, от това дали с бебето всичко ще е наред. въобще и не мислех дали и калко ще ме боли и как точно ще се чувствам аз - най-важното за мен беше бебето да е добре

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 25, 2009 9:09 am 
любопитко
Аватар

Страх не, повече притеснение за това дали с малчо всичко ще е наред. Най- важното беше доверието ми в лекаря ми, знаех че каквото зависи от него и от мен ще е наред, а другото е в Божийте ръце. Повтарях си, че щом майки се навиват на 2 и 3 деца, значи не е толкова страшно :cryingwithlaughter: И то се оказа, че не е толкова страшно, а и наистина бързо се забравя болката.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 01, 2009 8:58 am 

Аз се бях побъркала от притеснение. Измислях си хиляди сценарии за това какво може да се случи. Бях се наплашила от разни истории, които бях чула за бургаското АГ и психясах напълно. В крайна сметка всичко мина горе- долу добре, но пусти страх :shy:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 119 мнения ]  Модератор: arabela Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]