С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Кисти и бременност

ВЪПРОС: Кистата на яйчника пречка ли е за забременяване и влияе ли на...

Как да перете безопасно детските дрешки?

Освен безпощаден към петна и щадящ цветовете на дрехите, прахът за пране трябва...

Розеола – шестата болест

Розеола, позната още с имената Шеста болест, Бебешка шарка и Тридневна треска,...

Хипертонус на матката

Какво ще рече хипертонус на матката? Доколко това е опасно? Какво трябва да се...

Последно посещение: Дата и час: Вто Авг 04, 2020 8:57 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 34 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 12, 2009 9:32 pm 
прохождащ
Аватар

az li4no se razo4arovah ot otno6enieto na nqkoi maiki tam i nemislq pove4e da vlqza,va6eto mnenie kakvo e :)

Аз лично се разочаровах от отношението на някои майки там и не мисля повече да вляза, вашето мнение какво е :)

Мнението е редактирано от модератор. Писането на кирилица е задължително!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 9:55 pm 
фурия
Аватар

И аз съм на същото мнение-някяк си се чувствах излишна там и спрях да пиша......

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 14, 2009 12:14 am 
прохождащ
Аватар

v moqt slu4ai pyk slojih edin lunk koito iska i ima jelanie da glasuva za malkata v edin konkurs to tam nemojelo no az neznaeh i te kato po4naha trqbvalo da se zabrani tva neiskali da glasuvat za neq vikam ami nikoi ne vi kara mnogo gadno mi stana i az pove4e nqma da vlezna tam

В моят случай пък сложих един линк, който иска и има желание да гласува за малката в един конкурс то там не можело, но аз не знаех и те като почнаха трябвало да се забрани тва, не искали да гласуват за нея, викам ами никой не ви кара много гадно ми стана и аз повече няма да влезна там.

Мнението е редактирано от модератор. Писането на кирилица е задължително!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 14, 2009 12:35 pm 
фурия
Аватар

и аз не го харесвам особено...,абе нашият си е най-хубав :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 14, 2009 12:50 pm 
прохождащ
Аватар

:thumbsup:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 15, 2009 9:20 pm 
фурия
Аватар

аз не съм влизала там и няма и да вляза
:roll:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 15, 2009 11:32 pm 
фурия

Аз съм влизала само да чета...и не ми хареса.Имах чувството,че влязох в кошер с ОСИ...всеки само чака да те захапе.В Часът на мама е нещо подобно.Тук,в нашия си е най-хубаво и сравнително спокойно.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 17, 2009 1:51 pm 
фурия
Аватар

JANKA написа:
И аз съм на същото мнение-някяк си се чувствах излишна там и спрях да пиша......

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 17, 2009 4:07 pm 
фурия
Аватар

И аз влизам само да чета... Имам регистрация там, но нямам нито един пост... Тона е груб там, няма го онова приятелското отношение, от което ние имаме нужда. И другото важно нещо е, че има хиляда теми, подтеми, странички и.... пълна объркация... И на мен си ми харесва само нашия си форум. В тая връзка- МНОГО СЕ РАДВАМ, ЧЕ СМЕ ЗАЕДНО ТУК С ВСИЧКИ МАМИ, КОИТО ПИШАТ И СИ ИЗГРАЖДАМЕ ЗДРАВА ВРЪЗКА... ДОРИ И ВИРТУАЛНА... А С НЯКОЛКО МАМИ И ИСТИНСКО ПРИЯТЕЛСТВО- НА ЖИВО, В РЕАЛНИЯ ЖИВОТ!!! :crazy in love: :flowerpink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 15, 2010 5:56 pm 
фурия
Аватар

Аз също имам регистрация там, но не пиша.
Там е направо ПРЕНАСЕЛЕНО. Невъзможно е според мен да си изградиш приятелски отношения, както тук защото не може да си приятел на целия свят :lol: . А пък на мен не ми се четат само правила и мнения свързани с майчинството, интересуват и много други неща. Аз не съм единствено майка, в крайна сметка.
От друга страна, обаче когато става въпрос за информация, определено там можеш да намериш в изобилие. Много пъти като търся нещо в гугъл /относно отглеждане на бебето и детето и др. подобни/ на първо място ми излиза Бг-мама. Именно затова, аз писах и в "предложения за форума", че ние сме тези, които трябва да си го обогатяваме, за да ни е максимално полезен, когато ни се наложи :wink: .

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 15, 2010 6:28 pm 
бърборко
Аватар

АЗ СЪМ ВЛИЗАЛА САМО НЯКОЛКО ПЪТИ ТАМ ЗА ИНФО,СЛЕД КОЕТО СЕ НАСО4ИХ КЪМ ТОЗИ ФОРУМ КЪДЕТО ПОЛУ4ИХ ДОСТАТЪ4НО ТОПЛИНА.ПОВЕ4Е НЕ СЪМ ВЛИЗАЛА ИЛИ ТЪРСИЛА ДРУГИ ПОДОБНИ.ТУК СЕ 4УВСТВАМ ДОБРЕ,ЗА КОЕТО ВИ И БЛАГОДАРЯ :in love:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 15, 2010 6:40 pm 
любопитко
Аватар

аз също съм влизала няколко пъти найстина тона е много груб и аз не се чувствах на място даже когато влязох тук се притеснявах дали ще ме приемете добре но тук аз срешмах много мили мами за което много ви благодаря :hug: :kissing:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 15, 2010 7:56 pm 
фурия
Аватар

Да и аз съм регестрирана там и имам две мнения.Но в едното не волно допуснах правописна грешка и веднага се намериха мами да ме поправят и то доста грубичко.И затова вече дори и не влизам там нито мнения ме интересуват нито влизам да пиша.Много ми е неприятно тук се чуствам добре.За което благодаря на всички майчета,за доброто им отношение и топлина. :hug:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 18, 2010 10:59 pm 
фурия
Аватар

НИКОГА ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ВЛЯЗА ТАМ ДА ЧЕТА ИЛИ ПИША!!! Това е най-ужасния сайт за родители, който може да съществува. Ако си нов и напишеш нещо различно от мнението на другите, ще те изядат с парцалите. Толкова груб и отвратителен форум не бях срещала. Също имам регистрация там и съм написала 1 или 2 въпроса и приключих с него. Може да е най- информираният сайт, но е пълна скръб.

ФОРУМЪТ НА САЙТА: moetodete.bg - Е НАЙ-ГОТИНИЯ!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 18, 2010 11:24 pm 
фурия
Аватар

galka2 написа:
НИКОГА ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ВЛЯЗА ТАМ ДА ЧЕТА ИЛИ ПИША!!! Това е най-ужасния сайт за родители, който може да съществува. Ако си нов и напишеш нещо различно от мнението на другите, ще те изядат с парцалите. Толкова груб и отвратителен форум не бях срещала. Също имам регистрация там и съм написала 1 или 2 въпроса и приключих с него. Може да е най- информираният сайт, но е пълна скръб.

ФОРУМЪТ НА САЙТА: moetodete.bg - Е НАЙ-ГОТИНИЯ!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 34 мнения ]  Модератор: arabela Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]