С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Адреналиново изтощение синдром на модерния свя

Адреналиновото изтощение е синдром на модерния свят. Той представлява срив в...

Безопасна детска стая

Ако планираш да отделиш лично пространство за своето съкровище, вероятно вече...

5те най-важни микроелемента за бебето

Бебето се ражда с нужния му запас от минерали и микроелементи, но повечето от...

Страх от поредното ин витро

Въпрос: Имам един несполучлив опит ин витро преди 6 месеца и още не мога да се...

Последно посещение: Дата и час: Пон Апр 06, 2020 1:15 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1593 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 107  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Бъдещи майки 2012
МнениеПубликувано на: Пон Окт 17, 2011 4:09 pm 
любопитко
Аватар

надявам се да събера много щастливи майки с тази тема и да си помагаме взаимно по пътя към раждането и да си даваме съвети за тези малките но значими неща който се променят всеки ден в нас докато очакваме нашите слънчица да ни огреят за първи път :D :D :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 17, 2011 7:21 pm 
любопитко
Аватар

Здравей, Мария! Добре си измислила темата, че иначе месец по месец нещо не се получава:) Дано се включат повече майчета :)) Ти кога очакваш своето слънчице?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 17, 2011 10:13 pm 
любопитко
Аватар

здравей галя благодаря че се присъедини към темата.моето слънчице го очаквам на 04.04 с голямо нетърпение.а вие за кога сте планирани :) :hearts:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 19, 2011 10:01 am 
любопитко
Аватар

Здравей отново :) Ще бъде момченце и го очакваме на 22.02. :) Всъщност вече имам едно момче на 1 год. 10 месеца :)
А при теб това първо детенце ли ще е? как се чувстваш, добре ли минаха първите месеци от бременността?
Поздрави,
Галя

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 19, 2011 11:43 am 
любопитко
Аватар

здравей вече почвам да се чувствам като човек :D първа бременност ми е и се вълнувам страшно много с трепет очаквам всяка нова промяна от няколко дни вече го усещам как ме гъделичка и полудявам от щастие като мръдне желая ти леко бременеене и един здрав мъж на финала за да има баткото с кого да си играе :happiness: :) :) ще очаквам пак включване а да те питам от къде си

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 19, 2011 1:56 pm 
любопитко
Аватар

Здравей, Мария :) Наистина няма по-вълнуващо изживяване от това; спомням си от първата бременност, че дори като вървях сама по улицата през първите месеци, си мислех всичко в множествено число, с нетърпение очаквах настъпването на всяка следваща седмица, за да прочета какви промени настъпват с развитието на бебчо, броях дните до следващия преглед .... Няма по-прекрасни моменти в живота на една жена!!!
Дано всичко да минава по-леко и да си гушнем слънчицата ! Знаеш ли вече пола? И аз съм в София, живея в Студентски град :) А ти ?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 19, 2011 2:39 pm 
любопитко
Аватар

аз съм в надежда 1 иначе съм студентка и през голяма част от времето съм в студентски.пола още не го знам а и не съм питала защото искам да е изненада а и скоро ни предстои сватба и там ще си покаже до колкото са верни тези поверия разбира се :lol: а за чакането вече не издържам искам колкото се може по-скоро да си видя детенцето в обятията ми пожелавам и на теб да минат бързо и неусетно дните до раждането.към коя болница си се насочила да раждаш?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 19, 2011 11:36 pm 
любопитко
Аватар

Лелее, ти си герой; как ще устоиш да не знаеш пола на детенце !?!!
П,редполагам, че пак в Шейново ще раждам; останах със сравнително добри впечатления при първата ми бременност (два пъти лежах там, единият за задържане в осмия месец и вторият по повод най- щастливия момент в живота ми) ....та така, в крайна сметка най- важно е всичко да минава що годе леко и да излезем живи и здрави с бебчо, а пък подробности като ВИП стаи, бани и т.н са си празни глупости за мен :))
Ти какво учиш? Кога ще е сватбата :)
Хайде лека от мен!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 20, 2011 8:40 am 
любопитко
Аватар

и аз не се вълнувам от тези плюсове който предлагат болниците.мисля че е напълно ненужно и те вкарва в преразход.иначе сега уча в химическия университет със специалност целулоза,а сватбата е на 17.12.11 днес ще ходят да проверят дали е свободна датата в гражданското и ако и там не е ще се побъркам вече от 4 ресторанта ни връщат заради резервации точно в този ден само се надявам това да мине леко и да се оправим и да стигнем най-накрая до сватба :cry: .а за пола еми какво да ти кажа както бебчо дойде изненадващо така искам и да ме изненада и на финала така че колкото и да се натиска таткото няма да му върже :raspberry: ще научи на края както всички от мен приятен и слънчев ден

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 20, 2011 11:36 am 
любопитко
Аватар

Хех, 17.12. е много хубава дата; терминът за баткото ми беше определен за тогава (макар че той не го дочака) :) Дано в гражданското датата е свободна, а ресторант все ще си намерите :) и аз бях бременна булка ;-) Всичко ще мине по най-прекрасния за теб начин; о ттеб се иска само да си спокойна, за да можеш да се насладиш пълноценно на положителните емоции и вълнуващи промени, които ти предстоят 8)
А ти в коя болница смяташ да посрещнеш малкото си човече ?
Прекрасен ден и на теб :wink:

Последна промяна galia22 на Чет Окт 20, 2011 12:22 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 20, 2011 12:03 pm 
любопитко
Аватар

ресторант съм си избрала добре че майка ми е яка купонджийка та намерихме едно много готино заведение.сега чакам да дойдат да ме вземат и да ходим към гражданското и дано да е свободна датата а за раждането съм се насочила към Втора Градска защото хем ми е район а и там лежах с бебето заради бъбречна криза и останах доволна от лекарите и сестрите а и лекаря който ме следи е там и да се надявам че той ще ми се падне на раждането иска ми се да е на смяна защото иначе ако държа да присъства трябва да кихна 800лв за да ми е гарантирано там а не разполагам с такива пари.приятен след обед :happiness:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 20, 2011 12:50 pm 
любопитко
Аватар

Ще чакам хубави новини :)
Мисля, че те открих във фейсбук :wink:
И ние нищо не сме плащали за екип, просто отидохме, като настъпи моментът и който беше на смяна ... и така :) Божа работа; важното е да няма усложнения :) И в Шейново беше така - 800 лв. за избор на екип :cry: Но пък аз и не съм искала определен лекар, защото моят не изражда, само секцио прави и то в Пирогов :)
Всичко ще мине ок и след една година може да запознаем в някой парк мъничетата :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 20, 2011 1:20 pm 
любопитко
Аватар

може и по-рано да се срещнем не е проблем а за фейсбук съм Мария Панаирова на кирилица на снимката съм къдрава и съм с приятеля ми не може да ме объркаш на дали има някой друг с моята фамилия :)благодаря за пожеланието щом свършим с документите ще пиша да се похваля чао за сега :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 20, 2011 7:07 pm 
любопитко
Аватар

отидохме до Пиротска днес и си запазихме датата и часа за 12:40 защото ще е дневна сватба все пак в шестия месец не върви да се вихря по нощите но се радвам страшно много че поне това мина леко :clap_icon: :braces: :chickendance:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 20, 2011 10:24 pm 
любопитко
Аватар

хехе, много се радвам :)) И моята сватба беше дневна; бях вече в седмия месец :) Избра ли си вече рокля?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1593 мнения ]  Модератор: vilijov Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 107  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]