С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Добър имунитет? Започни още това лято!

Използвай лечебната сила на слънчевите лъчи, за да помогнеш на имунната система...

Да родиш след тридесетте

Както вече вероятно си чувала – старите тридесет години са новите двадесет....

На фризьор с дете

Всяко дете има невероятен уникален чар. Част от него се крие в косата или дори...

Ниско кръвно налягане и бременност

Хормоналните промени, които настъпват през 9-те месеца, влияят и на кръвното...

Последно посещение: Дата и час: Съб Юли 04, 2020 12:59 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 33 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Фев 18, 2009 12:35 pm 
бърборко
Аватар

harmony написа:
Ето и моите въпроси:
- Помага ли ти някой за отглеждането на Ради?
- Какво е ежедневието ти сега, когато си майка?
- Освен катеренето, кои са твоите спортни интереси?

Привет Harmony!
Ето и моите отговори!
1 За одглеждането на Ради помага най- вече баща му! Определено се включва във всички занимания свързани с него! Баби и дядовци няма покрай нас и затова сами се справяме! Иначе 2 часа седмично идва и една жена - бавачка да го гледа докато аз рисувам с децата от една градина- нещо като работа с която се ангажирах за да се разнообразявам а и за да не се откъсвам съвсем!
2 Ами с една дума - еднотипно ми е ежедневието сега ! Не че се оплаквам- в никакъв случай има си свойте красиви и очарователни мигове но преди определено беше по- разнообразно! Сега в общи линий е следното- Ради ме събужда дърпайки коси, бузи, устни, и каквото там може да достигне, ставаме правя закуска ядем, играем, междувремено почиствам където и каквото мога, правя му обяд обядва, ако е приятно времето излизаме на разходка ако не, почиваме си удома .Когато спи свършвам малко домакинска работа или влизам във форума и така ! Вечер посрещаме тати гледаме филмчета, често имаме и гости за да се разнообразим! Само вторник и сряда ходя и в една градина, както казах по горе и това е времето, в което съм без Ради !
3 Ами покрай моята екстремна половинка какво ли не ! Но главно си е катеренето и планинските преходи- ако това може да се води за спорт! Често карахме и колелета из пресечени терени с моя мъж но от както се появи Ради сме се кротнали и само си мечтаем за дните когато и тримата заедно ще спортуваме!!!
:D :D :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Фев 18, 2009 4:30 pm 
фурия
Аватар

Благодаря.
Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Фев 18, 2009 4:40 pm 
бърборко
Аватар

harmony написа:
Благодаря.
Изображение
:give_flowers: :give_flowers: :give_flowers: Удоволствието е мое!Аз благодаря за красивата роза и за въпросите разбира се!!!!!!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 33 мнения ]  Модератор: galka2 Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]