С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Водни забавления за детето

Играта с вода, освен че е много, много забавна за децата, им дава незаменим...

Любовта след раждането на бебето

За много двойки любовта след раждането на бебето се превръща в истинско...

Как да успокоиш бебето бързо и лесно когато плаче

Това е едно от онези неща, за които майките с опит са пропуснали да те...

Проблеми с коремчето на бебето

Храносмилателната система на новороденото постепенно се настройва към външния...

Последно посещение: Дата и час: Сря Юли 15, 2020 3:11 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: повръщане
МнениеПубликувано на: Пет Окт 07, 2011 12:41 am 

Здравейте д-р Янакиев,в понеделник вечерта,дъщеря ми която е на 4години,вдигна температура 37.4градуса.въпреки че не беше висока и дадохме нурофен,и след това температурата падна.на следващият ден,във вторник я закарахме на преглед при личната лекарка,която след като я прегледа,каза че е пред гнойна ангина,и хубавото е това че сме я довели навреме.изписа ни антибиотик аугментин 3x5мл,но вечерта когато и дадохме,след около час тя повърна.във сряда сутринта се обадихме на лекарката,тя каза да спрем антибиотика и да и даваме натриев цитрат,да не приема никаква храна.и след като вчера целият ден изкара без проблем,само на течности,без храна,и без никакво повръщане,решихме да и направим вечеря.признавам че сгрешихме с яденето-направихме и пържени яйца които след около 2 часа ги повърна.тази сутрин и дадохме половин банан за закуска и малко чай бебезан на глътки(този чaй и водата са единствените течности които приема и са и позволени).обадихме се отново на лекарката,тя ни посъветва да и даваме разварен ориз,солети,и по суха храна.тази вечер и направих разварен ориз от който хапна половин чаена лъжичка,и след това и дадох малко солети.може би трябва да спомена че през целия ден не е повръщала изобщо,и следобяда също и дадох малко солети по 2-3 солетки.и течности и това е,но тази вечер в 22:30h отново повърна.после разбрах че майка ми и е дала натурален сок от праскова,който предполагам я е подразнил,като се има напредвид че нашата лекарка ни каза да избягваме всякакви сокове.притеснява ме това че цял ден е добре и няма повръщане,няма нищо и после изведнъж от нищото повръща отново.също така искам да отбележа че няма никаква температура-само в понеделник вечерта дето вдигна и дотам беше с температурата.много ви моля,да ми помогнете,посъветвайте ме какво да направя,какво да приема,и какво да избягва,какво да и дадем да спре един път завинаги това повръщане.ще очаквам скорошен отговор,много съм притеснена и объркана,всеки съвет ще ни е от полза.благодарим ви предварително.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Окт 09, 2011 4:55 pm 
бърборко
Аватар

Здравейте,
Много дълъг пост. Постарайте се в 6-7 изречения да опишете проблема.
И не забравяйте - интернет консултациите са насочващи , а не да лекуват конкретно заболяване.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]