С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Кърмене след секцио - как да преодолееш проблемите?

Раждането със секцио не е причина да пропуснеш възможността да кърмиш детенцето...

Отоците през 9-те месеца - кога са опасни?

През 9-те месеца настъпват редица промени в организма ти. Някои от тях се...

Любими храни на зодия Рак

Някои хора обичат да похапват повече от други, но трети изключително много...

Предизвикателствата на лятната бременност - трябва да бъдеш двойно по-внимателна

Има малък процент жени (щастливки), които раждат в началото на лятото, а са...

Последно посещение: Дата и час: Пон Юли 06, 2020 2:14 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Май 20, 2010 4:34 pm 
бърборко
Аватар

Здравейте г-Стоилов,

винаги съм се притеснявала за съня на детето ми,от бебе е имал неспокоен сън(за разлика от обедния ).Но сега още повече ме притеснява негото поведение и нервност.Бързо се ядосва когато не може да направи нещо,тръшка се,иска нещо,а като му го дам го хвърля,може до безкрайност да се инати и нищо не е в състояние да му отнеме вниманието.
Прочетох доста в интернет за нервното дете и съм далеч от мисълта,че проблема може да е в семейството.Също така съм и много убъркана!
Вашето мнение е много важно за мен.Има ли нужда да се обърна към специалист,може ли това да има някакви последици...
Благодаря!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 21, 2010 11:13 am 
прохождащ
Аватар

Здравейте mladennn,

самодиагностиката освен, че не помага, доста често е в състояние да навреди: "Прочетох доста в интернет за нервното дете и съм далеч от мисълта,че проблема може да е в семейството."Ако това, което пишете е истината, то везните силно се накланят към възможна органика, което е по- лошият сценарий.Поради тази причина моята препоръка е да посетите психолог и едва след неговото становище да се търси решение на въпроса посредством терапия или пък медикаментозно.
"Има ли нужда да се обърна към специалист,може ли това да има някакви последици... "- да, при всяко положение е добре да се обърнете към специалист, а колкото до последици- то те биха могли да бъдат единствено положителни.

Хубав ден.

В.Стоилов

тел. : 0876515134

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]