С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Вагинална сухота – как да се справите?

Въпреки че вагиналната сухота се свързва с менопаузата, тя може да сполети...

Истмикоцервикална недостатъчност, серклаж - какво представлява и защо се прави?

Какво представлява истмикоцервикална недостатъчност и защо се прави серклажът?...

Силата на докосването при бебето - защо е важно?

Докато твоето бебе не се научи да говори, докосването е най-ефективният начин,...

Официални рокли за бременни

Официални рокли за бременни - как да се чувствате модерни, красиви и да ви е...

Последно посещение: Дата и час: Пон Юли 13, 2020 8:33 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 49 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 03, 2008 1:26 pm 
прохождащ
Аватар

Твърдо против съм това!!!! :shock:
Не мога да си го представя...
Стерилността в дома-когато имаш животни..
Във всеки момент могат да се обърнат срещу детето ти...
Кошмар... :?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Окт 05, 2008 10:29 am 
Аватар

Когато малката се роди през ноември месец котето беше преместено в другата стая.Там живееше докато дойде пролетта и лятото,защото като взехме да отваряме вратите и котето взе да идва в нашата стая през терасата.Така постепенно малката свикна с него,но до ден днешен не и давам да го пипа.Сега спокойно си живее в нашата стая,даже спи при мен на спалнята.Но държа да подчертая,че котето ми е обезпаразитено,ваксинирано,чистичко и редовно му давам хапчета против глисти,тении и тем подобни.Как да го хвърля,като толкова съм свикнала с него,жал ми е...

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 15, 2008 12:00 pm 
бърборко
Аватар

TweetyMama
може би трябваше да пуснеш анкета за или против, щяха да се получат интересни резултати :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 15, 2008 4:13 pm 
фурия
Аватар

Ние имаме коте. Взехме го преди около 6 месеца. У нас всеки ден се пуска прахосмукачка и всеки ден мия с Доместос. Котето е обезпаразитено, а тоалетната му е антибактериална, предотвратяваща неприятни миризми /Силикагел/. Максимално се старая да поддържам дома си чист и надявам се, че успявам. Слава богу, котето ни е много кротко, не прави бели и не виси по пердетата :lol: .
По темата-когато в дома има съвсем малко бебе, не мисля, че е подходящо да се отглежда животно, но когато детето порасне, при спазване на една добра хигиена в дома, не ми се струва лоша идеята. Ние точно така направихме. И честно казано, смятам, че котките понеже не излизат на навън са малко по-безопасни. Но така или иначе, тения или др. подобни паразити може да внасем и с обувките си.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 15, 2008 4:54 pm 
бърборко
Аватар

Ninkata предполагам сте се привързали към котето и вероятно детенцето ти обича животинката. Ако сега забременееш какво ще направиш?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 15, 2008 9:55 pm 
Аватар

arabela написа:
Ninkata предполагам сте се привързали към котето и вероятно детенцето ти обича животинката. Ако сега забременееш какво ще направиш?

Когато бях бременна котето си спеше до мен.Не съм го махала.И всичко си беше наред.После го махнахме в другата стая заради малката като се роди.Там си поживя около 5 месеца и после отново си се прехвърли до нас.До ден днешен нямаме никакъв проблем.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 15, 2008 2:24 am 
фурия
Аватар

zdraveite mami az imam 2 ku4eta ot malkite bulonki beli4ki i mn sladi4ki kato se rodi malkata te bqha v drugata staq no sled 6-tiq mesec gi pusnahme tq sega kara 10-ti mesec i mn im se radva i gi ma4ka a te sa tolkova poslu6ni te samo stoqt i si mislqt 4e tq gi 4e6e :giggling:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 15, 2008 6:44 pm 
бърборко
Аватар

eli1900 написа:
zdraveite mami az imam 2 ku4eta ot malkite bulonki beli4ki i mn sladi4ki kato se rodi malkata te bqha v drugata staq no sled 6-tiq mesec gi pusnahme tq sega kara 10-ti mesec i mn im se radva i gi ma4ka a te sa tolkova poslu6ni te samo stoqt i si mislqt 4e tq gi 4e6e :giggling:

Моята дъщеричка също много се радва на животните. Като проходи има да ги мачка :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 16, 2008 2:57 pm 
фурия
Аватар

Аз честно казано съм против съжителството на малко бебе и животно вкъщи,дори и в друга стая да е животното(не в стаята на бебето).В крайна сметка всички ще ходят по другите стаи,а после ще влизат и в тази на бебето...определено не ми се нрави такава картинка.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 16, 2008 4:21 pm 
любопитко
Аватар

Колкото и да обичам животинките не мога да си представя бебе и животно вкъщи.А като гледам някой път по телевизията има някой кучета,който даже ближат децата по лицето...направо ужас!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие: домашни любимци
МнениеПубликувано на: Съб Яну 10, 2009 5:40 pm 
прохождащ
Аватар

нашето куче е плачеща болонка и я имаме 15 година, мисля че добре си съжителстват с бебето, кучето не влиза в стаята на беба, прочетох в нета че децата живеещи с домашни любимци - кучета 50% по малко развивали алергии, има логика тъй като си изграждат имунитет

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 12, 2009 3:19 pm 
любопитко
Аватар

аз много обичам животните.когато малкиа стана на 2год.си взехме коте,малко след това се наложи да го махнем понеже малкиа направи алергия,при всяко боледуване,например ангина,веднага и алергията се отприщваше,започваше да се задушава и разни такива други страшни неща.махнахме котето и веднага отшумяха,тези проблеми.тази година беше на село почти цяло лято,там има много котки по двора които тои постоянно гони и като ги хване ги мачка целува гали.към края на лятото му се подуха лимнфни вазли под мишниците,докато разберем че е от котките на село умрях поне 5 пати накрая стигнахме до децки онколог които се занимава с отклонения на лимфните вазли при деца,та тои ми обясни че стажа дума за котките и множеството болести които са по ноктите и ж устата и слюнката на котката.сега си мисля за ку4е понеже нито драскат нито хапят сериозно като котките и нямат такива болести.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 12, 2009 3:22 pm 
фурия
Аватар

maamii написа:
аз много обичам животните.когато малкиа стана на 2год.си взехме коте,малко след това се наложи да го махнем понеже малкиа направи алергия,при всяко боледуване,например ангина,веднага и алергията се отприщваше,започваше да се задушава и разни такива други страшни неща.махнахме котето и веднага отшумяха,тези проблеми.тази година беше на село почти цяло лято,там има много котки по двора които тои постоянно гони и като ги хване ги мачка целува гали.към края на лятото му се подуха лимнфни вазли под мишниците,докато разберем че е от котките на село умрях поне 5 пати накрая стигнахме до децки онколог които се занимава с отклонения на лимфните вазли при деца,та тои ми обясни че стажа дума за котките и множеството болести които са по ноктите и ж устата и слюнката на котката.сега си мисля за ку4е понеже нито драскат нито хапят сериозно като котките и нямат такива болести.
opredeleno edno ku4ence 6te mu haresa prepora4vam vi da mu vzemete pla4e6ta bulonka te sa mnogo vliub4ivi i sa mnogo sladi4ki az imam 2 i moita maimunka si igrae postoqnno s tqh :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 12, 2009 3:42 pm 
любопитко
Аватар

да спряла сам се на малка порода,защото сам гледала голямо куче в апартамент и не става,но си мисля много за един кокер шпаниол,много са игриви и внимателни кам децата имам много наблюдения варху тази порода :D :D :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 12, 2009 3:52 pm 
фурия
Аватар

maamii написа:
да спряла сам се на малка порода,защото сам гледала голямо куче в апартамент и не става,но си мисля много за един кокер шпаниол,много са игриви и внимателни кам децата имам много наблюдения варху тази порода :D :D :D
da te sa6to sa mnogo dobri i vnimatelni kym decata

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 49 мнения ]  Модератор: galka2 Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]