С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Поканете лятото на малкия балкон (37 ИДЕИ)

Как да превърнете малкия балкон в уютно местенце през лятото?

Полезни десерти – що е то?

Щом чуеш думата „десерт“, веднага се сещаш за нещо сладко, калорично и...

5 физиологични причини за безплодие при жените

Безплодието е сериозен проблем в глобален мащаб. Според проучванията една на...

Какво да правиш докато раждаш – да крещиш, да дишаш, да пееш?

„Като ти се вика, викай!“ - може би много жени чуват този съвет, тръгвайки към...

Последно посещение: Дата и час: Пет Юли 10, 2020 8:19 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 134 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 08, 2010 11:10 pm 
прохождащ

И аз така мисля,все пак достатъ4но им мъл4ах докато бях бременна.Най-лощото е 4е тя неспира да дава съвети,като например-да не купувам дрехи на бебока,защото ще порасне и ще му бъдат малки,а да ползвам дрехите,които е изпросила от някакви хора,които са прекалено захабени и големи.Някаква си докторка била осиновила дете и го отгледала само с дрехи,дадени и от други хора.Другото,което е наистина плашещо,което се отнася до свекървата е 4е не се къпе,най-много 1 път на месец да се престраши да влезе в банята,защото тя била руса,а русите много бързо изтивали ........ а за миризмата,която се носи около нея,няма да коментирам (все едно носи два мъртви пора в джоба си) :cryingwithlaughter: :cryingwithlaughter: :dont_know: :wondering: Да им се 4удиш на акъла!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 10, 2010 2:05 pm 
любопитко
Аватар

Оле,мале :cryingwithlaughter:
Лелята на моаят мъж днес ни дойде на гости и ни каза че нейната свекърва е починала:( ние обаче много се зарадвах ме с мовта свекърва защото тази жена беше толкова злобна и гадна че се радваме че вече я няма,постоянно унижаваше леля и я обиждаше,псуваше казваше и че тя не била достойна за нейния син,дори и посягала да я бие :( И когато леля Димитрина днес ни каза че е умряла видях в очите и облекчение.Тая нейната чума цял живот е живяла с тях и това е повече от 30години тормоз.Дано сега тази женичка,който аз смятам за душиця толкова скормна и добра,дано сега да се поуспокой и от тук нататък да си живее по-спокойно :happiness:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 10, 2010 11:06 pm 
прохождащ

Дано.Не я познавам женицата,но напълно я разбирам.Дано сега живее по-спокойно,4е на подобен психи4ески тормоз,не всеки би издържал 30год. :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Апр 16, 2010 6:37 pm 

и баба и дядо глезят малката, при положение че мама се грижи за малката през 90 процента от времето, аз съм твърдо зад нея!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 18, 2010 1:18 am 
любопитко
Аватар

Донева как сте мила?
Как е досдната ти свекърва,нали е руса и се притеснявам да не се разболее че тия дни беше доста хладно :0808: :0808: :0808:
А аз тази вечер чух нещо супер абсурдно от свекърът ми :cryingwithlaughter: :cryingwithlaughter: :cryingwithlaughter: тази вечер той каза следното : "Нещо му има на това дете много се притеснявам,виж как постоянно се движи и скача не стой на едно място ,нещо не е добре.... " :wondering: Направо останах изумена :0808: Вече незнам да се смея ли или да палча :):):):):):)
Свекърва ми как да е изтърпява се,но свекърът ми не :"Защо Дея киха вие сте я разболяли,ще ви пребия,ще ви убия,включи малко тая печка!!!!!Защо Дея хълца-дай и малко вода,ох,дядо абе защо така хълцаш?Айде вземия накърми малко да не хълца...." и т.н.
Иначе аз и Дея сме добре!!!!!!!!!!!!! :propeller: :propeller: :propeller:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 07, 2010 12:15 am 
прохождащ

Здравей polin4ica . напоследък нямам много време да сядам пред компютъра,защото излизаме с малкия в парка.Тъй като не му понася капките "витамин D" трябва всеки ден да сме на слънце,но ина4е сме добре. Новото около моята свекърва,освен 4е все още се страхува от водата,е 4е подмята на моя да ме накара да давам пюренцата на малкия разредени с вода и в биберон,при положение 4е той толкова сладко си ги хапва с лъжи4ката,не виждам смисъл да му ги давам по нейния "метод".Но понеже още нямал зъбки и затова трябвало така :lol: :lol: :lol: Луда работа........ А за кихането,и аз го имам същия "проблем".То горкото неможе да кихне спокойно,защото това озна4ава 4е съм го простудила.Направо да им се на4удиш на тези хора в кой век живеят :cryingwithlaughter: :cryingwithlaughter: :cryingwithlaughter:

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 18, 2010 12:07 pm 
Аватар

За жалост и аз не мога да се похваля със свесна свекърва :cry: !За което ми е много мъчно,защото в началото много ми се искаше тя да замести майка ми.Нали все пак вече сме едно семейство с тях.Но тя никога не прояви майчинска топлота към мен.Дори с майка й (на свекърва ми) си мислят,че съм вещица,защото когато се скараме за нещо мъжът ми винаги е на моя страна.Логично като вижда за какви абсурдни неща ми правят забележки.Те са обсебенни от тия неща.Само се чудят как да ме унизят и да ми покажат,че не могат да ме приемат в тяхното"елитно"общество! :roll: Отначало търсех вината в себе си и много се тормозех,но след време видях,че те просто са си такива:студени и безсърдечни и не мога да ги променя.То си е в характера на човек.Или е добър или е лош.Надявам се когато нашите деца порастнат да помня как да не се държа с моите бъдещи зет и снаха и да не повтарям чуждите грешки!Успех и на вас!! :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 19, 2010 4:47 am 
фурия
Аватар

Doneva написа:
И аз така мисля,все пак достатъ4но им мъл4ах докато бях бременна.Най-лощото е 4е тя неспира да дава съвети,като например-да не купувам дрехи на бебока,защото ще порасне и ще му бъдат малки,а да ползвам дрехите,които е изпросила от някакви хора,които са прекалено захабени и големи.Някаква си докторка била осиновила дете и го отгледала само с дрехи,дадени и от други хора.Другото,което е наистина плашещо,което се отнася до свекървата е 4е не се къпе,най-много 1 път на месец да се престраши да влезе в банята,защото тя била руса,а русите много бързо изтивали ........ а за миризмата,която се носи около нея,няма да коментирам (все едно носи два мъртви пора в джоба си) :cryingwithlaughter: :cryingwithlaughter: :dont_know: :wondering: Да им се 4удиш на акъла!

:cryingwithlaughter:
Нямам думи.
Ваничка, браво на твоя мъж. Важното е, че той е на твоя страна. Има много подобни случаи, в които мъжът прости си стои отстрани безучастно и отказва да вземе отношение.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 19, 2010 8:26 pm 
Аватар

Слава богу той винаги ми е бил опора,но за жалост после си го изкарват на мен и гледам винаги когато мога да го държа на страна от нашите разправии.Но ми е мъчно за него,защото виждам,колко се тормози от това,че не се разбираме.Те просто не искат да ме приемат,дори заради него.Жестоко,но малко по малко свикваме,а и аз вече се правя ,че не чувам злобните им подмятания за да не ми отиват нервите без време.Отдавам се на хубавите неща в живота ми а именно моето прекрасно слънчице и моят всеотдаен съпруг. :coctail: :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 24, 2010 5:58 am 

Аз още нямам бебче, но си представям ако имам какво ще е.Мойта е ужасна.Навсякаде се меси дава мнение без да и се иска.Налага се и само ни създава проблеми.Живеем при нея за сажаление.Нямаме финансова възможност да отидем на квартира.Много искам бебенце, но мисълта ,че ще съжителстваме 3 поколения ме плаши адски много.Просто нямам нерви да се занимавам с нея.Дори наскоро имахме невероятен скандал.Защото естествено от критическата тя не е в кондикция и изобщо незнае кво говори и върши- ДЪРТОЗА. Живеем в супер малко жилище, на нас ни е тясно а като дойде бебето незнам а то ще дойде.Обаче и аз не мълча и казвам квот ми е на устата пак тя ако иска да се сърди. Да се развива както намери за добре.Сто пъти съм говорила с мъжа ми , че не одобрявам намесата и в нашите отношения, той е съгласен , но за момента тва е положението - ТЪРПИМОСТ. Докато един ден не ми възври и не направя някоя глупост - на няколко пъти ми е идвало да си хвана чантата и да си ходя. Ако знаете само какви неща ми е казвала и колко обиди - времето няма да ми стигне.Но пък аз съм на принципа Господ гледа. И тя ще остарее още 5-6 години, само че тогава аз пък няма да я искам. Дано по скоро - дойде мига в който ще се махнем и кракът ми няма да стъпи повече там. Толкова мръсна и нечистоплътна жена не съм срещала. А аз маниячка на тема честота - УЖАС.Пак ще пиша и благодаря че ме изслушахте обаче така ми е дотежало това положение, че няма на къде.А е много лошо когато няма с кой да споделиш, аз с този град си нямам близки - нито роднини нито приятели - всичките ми са навън.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие: здравейте
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 10:45 pm 

От всеки един човек с повече опит може да се научи нещо полезно. С моята свекърва не сме в добри отношения и нямам за щастие този проблем да се обажда за всяко нещо и да си дава мнението.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Яну 12, 2011 7:16 pm 
прохождащ

Е, то като е свекърва не винаги са гладки с нея отношенията, та и аз съм си така. Моята свекърва е мекушав характер, та още от сега виждам как ще се опитват да го разглезват. Не знам дали ще успея да го предотвратявам, че вживеят в съседен блок. И свекъра ми чепат, та от сега виждам как ми се заканват като порасне още малко да го прикоткват сам да ходи у тях и даже и да преспива там. :twisted:
За сега поне си знае мястото. Като стане въпрос за даване на някаква храна(постоянно му купуват пръчици, с които Краси замества цяло ядене :evil:, ама и аз най-нахално ги изяждам пред тях 8) ) винаги поглежда въпросително към мен.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Фев 10, 2011 7:29 pm 
Аватар

Моята свекърва е надалеч,рядко се виждаме(1,макс.2 пъти месечно),но ми стига за цялото време през което не я виждаме.Като се роди бебчо,доста се опитваше да ми се меси.Беше ми трудно,защото се настани у дома и само се пречкаше.Не ми е помагала.Страхуваше се да пипне бебето,ръцете и трепераха и само възклицаваше с писклив глас.Сега като си е на село всичко е наред.Не й позволявам да се меси,но и не пропускам да имам в предвид някои нейни съвети.Глези много детето,а то и се качва на главата и я прави буквално "луда калинка".Като се приберем глезотиите са изчезнали...

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 25, 2013 2:54 pm 
Аватар

ами да има такова нещо ,барка се винаги при първа вазможност ,но аз не оставам детето на нея,и умира от яд,иначе си го позволява даже и савети дава :mouth shut up:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 134 мнения ]  Модератор: galka2 Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]