С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Вагинална сухота – как да се справите?

Въпреки че вагиналната сухота се свързва с менопаузата, тя може да сполети...

Истмикоцервикална недостатъчност, серклаж - какво представлява и защо се прави?

Какво представлява истмикоцервикална недостатъчност и защо се прави серклажът?...

Силата на докосването при бебето - защо е важно?

Докато твоето бебе не се научи да говори, докосването е най-ефективният начин,...

Официални рокли за бременни

Официални рокли за бременни - как да се чувствате модерни, красиви и да ви е...

Последно посещение: Дата и час: Пон Юли 13, 2020 11:13 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 134 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 14, 2009 2:40 pm 
фурия

Браво Нинка,дано все така добре да се разбирате със свекървата.
Наистина човек може само да ти завижда - благородно,разбира се :hug:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 16, 2009 11:55 am 
Аватар

Свъкърва ми е страхотна баба - търпелива, нежна, отделя голямо внимание на сина ми - игри, разходки, четат книжки, играят, борят се :lol: . Без да си кривя душата, мога да кажа, че е по-добрата от двете баби.
Никога не прави нещо на своя глава, постоянно ме типа кой е моя начин. Благодарна съм й за отношението към детето и мен.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 22, 2009 12:12 am 
Аватар

НЕ тъй като свекърва ми е далеч и като идват идват най- много за час два и след това пак си заминават, но и по принцип тя няма право да ми се налага , а и да каже нещо за възпитанието на Ванко няма да го взема предвид,тяи без това си има едно провинение,така че няма как да ми се меси.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Окт 31, 2009 11:12 am 
любопитко
Аватар

по принцип ми пречат и двете баби но с майка ми по лесно се оправям :D
не ги слущам много много

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 03, 2009 12:02 pm 

PROBLEMI e silno kazano,no imam dosta zabeljki! Vseki pat kato mi vzeme deteto zamalko dago vidi mi go vra6ta kato eskimos4e. Slaga mu 4orapkite v/y ritankite,a tova me drazni ujasno! Sa6to taka ostavq beboka da spi v racete i... napravo..... :evil:

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 03, 2009 12:43 pm 
фурия
Аватар

slan4ovci4442 написа:
PROBLEMI e silno kazano,no imam dosta zabeljki! Vseki pat kato mi vzeme deteto zamalko dago vidi mi go vra6ta kato eskimos4e. Slaga mu 4orapkite v/y ritankite,a tova me drazni ujasno! Sa6to taka ostavq beboka da spi v racete i... napravo..... :evil:

Мацка, пиши на кирилица!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 03, 2009 3:05 pm 
Аватар

Моята свкърва е далеч иизказва мнения само по телефона. Изцяло се гледаме саме

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 03, 2009 3:06 pm 
Аватар

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие: за свекървите
МнениеПубликувано на: Вто Ное 03, 2009 3:07 pm 
Аватар

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 18, 2010 5:44 am 
Аватар

Със свекървата се разбираме доста добре

ПП прочетох доста мнения по темата - и мога да кажа ,че многооо злоба има бреее и доста тъпи ко..шки - просто не се здържах

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Мар 19, 2010 10:49 am 
любопитко
Аватар

аз си гледам самичка детенцето но тя като дойде и почва да се меси това защо онова защо ама това така онова така ама защо си го облякла с това ядосвам и се но гледам много много да не и обръщам внимание

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 06, 2010 11:26 pm 
прохождащ

Свекървата постоянно прави опити да се меси,но при мен не и минава номера.Вярно 4е детето е още малко,но ве4е се запо4на с изказвания от рода на-много е жега,сложи на детето нещо вълнено,сложи го в коли4ката и отвори вратата да се у4и да спи да вън ( и това края на февруари месец) или ама то е много дебело,неможе ли да не му даваш толкова да яде,дай му да сму4е празно шише.След тези изказвания просто неиздържах и се "развихрих" както само аз си знам и сега когато идва за по няколко дни и види 4е е затворена вратата на стаята ни не влиза,но в най-скоро време и клю4 ще сложа,4е и да ме няма пак да не влиза :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Апр 07, 2010 12:52 am 
любопитко
Аватар

Doneva,мила аз имам същия кошмар само че при теб хубавото е че свекърва ти не живее с вас,а при мен е още по зле.Миналата седмица когато беше топло свекърва ми вървеше след мен и ми повтаряше да пусна печката защото на Дея щяло да и бъде студено или сложи и елече,обуи и терлички,даи и пюренце (при условие че аз вече съм я нахранила),постоянно влизат в стаята да видят Дея.тя милата спи а свекърва ми решава да я погали и хоп Дея вече е будна :evil: Но най-голените ни преракани я са относно хленченето на Дея,защото аз си я слагам в количката и си правя нещо,но на Дея и става скучно и почва да си мрънка след това баба и я откопчава и я взима на ръце и започва да я дондурка,аз и казвам да я остави да си хленчи че нищо ням да и стане,защото свиква на ръце,но свекърва ми нечува и не чува и всеки път го прави и постоянно се караме :evil: Най ми е трудно когато излезем на разходка и Дея се размърмори трябва да я вземеш на ръце за да се успокои и така обикаля ме цялта Морска градина :( Хубавото в случая е че мъжът ми ме подкрепя,но майка му неразбира от дума :twisted: А най-тъпото е че в момента няма как да си осигурим собствено жилище и сме принудени да живеем с тях :( и те са наясно с това и за това все ми викат като не ти изнася си хванете квартира и си живейте тримата или отивай при майка си :( омръзна ми от тях искам да водя спокоен живот и аз и детето ми да сме добре,но тук това е невъзможно :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Апр 07, 2010 11:33 am 
прохождащ

При мен проблема е 4е свекървами по4ти живее с нас.По принцип със свекъра живеят на около 4 км от нас,но тя 4есто го оставя сам,въпреки 4е е болен и седи по цели месеци при нас.Лошото е 4е и мъжа ми незнае коя позиция да заеме.Сега е дошла в понеделник и ще си отиде не по рано от петък или събота,да ми помагала-а тя само пре4и и ми опъва нервите.В момента в който изляза от стаята тя се е мушнала и запо4ва да люшка малкия в кош4ето толкова силно,4е той се "бие" от едната в другата страна на кош4ето или запо4ва да обли4а малкия с терли4ки и "задължително нещо плетено на гърба" :terrified: :hypnotised: :evil: Направо се побърквам,но както отбелязах ве4е,хи4 не и мъл4а.Казах и като иска да ме гони,аз дом си имам и 4е не съм излязла от някой "бунак",но ако сина и стъпи в моя град да ме търси,ще му с4упя и двата крака и няма да видят детето :white teeth: Знам 4е съм гадна,но каквото повикало,такова се обадило :white teeth:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 08, 2010 12:49 pm 
любопитко
Аватар

Точно така мила няма да им се даваш :clap: няма да им мълчиш,ще им казваш докато не си го набият в главите,те вече са си отгледали техните деца,няма нужда да гледат и нашите.моята свекърва все ме пита ти много деца ли си гледала че знаеш много,а пък аз и отговарям че не но това е моето и ще си го гледам както си искам аз :twisted: Doneva,мила пожелавам ти успех с твоята свекърва и много се радвам че намерих човек който има същата участ като моята и пиши мила,поне така ще ти олеква малко или много.аз се радвам и мога да споделя с вас :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 134 мнения ]  Модератор: galka2 Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]