С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Вагинална сухота – как да се справите?

Въпреки че вагиналната сухота се свързва с менопаузата, тя може да сполети...

Истмикоцервикална недостатъчност, серклаж - какво представлява и защо се прави?

Какво представлява истмикоцервикална недостатъчност и защо се прави серклажът?...

Силата на докосването при бебето - защо е важно?

Докато твоето бебе не се научи да говори, докосването е най-ефективният начин,...

Официални рокли за бременни

Официални рокли за бременни - как да се чувствате модерни, красиви и да ви е...

Последно посещение: Дата и час: Вто Юли 14, 2020 12:09 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 22, 2010 9:55 am 
фурия
Аватар

Минавам по тая темичка за кураж на всички- и двете ми деца бяха на ясла... Маги и сега продължава. Аз имах същите опасения, но още от първия ден персонала в групата ясно даде да се разбере, че наистина държат на дечицата... Да са добре... И храната е хубава- разнообразна- по желание им дават допълнително. Определено съм на мнението, че сме попаднали да добър персонал- и с двете си деца.Не се отчайвайте! Децата не боледуват заради самта ясла... Доста често причината е малко и в нас... Аз си имам собствена "Техника на гледане"- закаляване от малки, и куп подобни неща... Погледнете малко с друг поглед... Яслата е хубаво място- децата се учат да общуват и на толкова много други неща... :flowerpink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 22, 2010 3:51 pm 
любопитко

mamaqni написа:
Децата не боледуват заради самта ясла... Доста често причината е малко и в нас...

... Яслата е хубаво място- децата се учат да общуват и на толкова много други неща... :flowerpink:

:thumbsup: :clap: :kissing:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 22, 2010 5:18 pm 
фурия
Аватар

delchevadi написа:
mamaqni написа:
Децата не боледуват заради самта ясла... Доста често причината е малко и в нас...

... Яслата е хубаво място- децата се учат да общуват и на толкова много други неща... :flowerpink:

:thumbsup: :clap: :kissing:

:hug: :flowerpink: :flowerwhite:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Май 17, 2010 10:45 am 
Аватар

Здравейте на всички,
аз също винаги съм мечтала да гледам детето си поне до 3 години,но сега имаме тризнаци и у нас е пълна лудница,единственото ни решение са яслите въпреки,че съм сигурна че ще боледуват много,но имам ли друг избор.....периода с изграждането на имунитет го изкарва всяко дете...това е мое мнение,да се надяваме ,че ще премине по-леко,но повярвайте ми с трима в къщи яслите са добре алтернатива поне за мен....

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юни 29, 2011 7:02 pm 

Няма нищо лошо в боледуването. Майките в България много се шашкат. Така детето изгражда имунитет. Казват, че колкото по-рано мине през необходимите заболявания, толкова по-здраво ще бъде като възрастен. На мястото, на което живея децата тръгват на ясла от годинка. Боледуват често до около 3 г., но на никой това не му прави впечатление и боледуването се смята за естествена фаза в детското развитие. Детските завединия са изключително полезни за детето, тъй като развиват социалните умения на детето и го научават на правила и отговорности. Освен всичко друго детето има нужда да бъде със себеподобни. Децата, които ходят на градина развиват по-бързо речевите си умения в сравнение с други, гледани вкъщи. Моята дъщеря се чуства чудесно в яслата и никога не съм се съмнявала, че съм направила най-добрия избор за нея. Друг е въпроса колко толерантни са българските работодатели към болничните на майката или таткото... Това за съжаление трудно ще се промени...

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 19, 2011 12:14 pm 

Винаги съм била ЗА Яслите- затова подадох и молба за записване. Боледуването се започна - веднага. Казаха че след 18 дни прекарани в яслата не се адаптира. Отказаха и да я преместят в друга група.
Оказа се, че и в другата група има изолирано дете на което не се обръща внимание. Лошото в случая е че са почти на 3 години и разбират всичко и споделят.
Основната цел, която вече си мисля е освобождаване на място за дете което ще дари 700 лв.(това го научих от родители който искат да запишат детето си в ясла).

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Яну 05, 2012 2:39 am 
прохождащ
Аватар

Аз съм твърдо ЗА яслите.И трите ми деца са ходили и с 3-те съм изключително доволна както от към адаптация, приучаване към навици, социализиране и всичко останало така и от това, че за сега поне проблеми със здравето не са имали. Случвало се е да се разболеят, но то и в нас са се разболявали.не мога да кажа, че яслата е причината. Смея да твърдя, че с посещаване на ясла децата стават много по-контактни и самостоятелни

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 22 мнения ]  Модератор: galka2 Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]