С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Вагинална сухота – как да се справите?

Въпреки че вагиналната сухота се свързва с менопаузата, тя може да сполети...

Истмикоцервикална недостатъчност, серклаж - какво представлява и защо се прави?

Какво представлява истмикоцервикална недостатъчност и защо се прави серклажът?...

Силата на докосването при бебето - защо е важно?

Докато твоето бебе не се научи да говори, докосването е най-ефективният начин,...

Официални рокли за бременни

Официални рокли за бременни - как да се чувствате модерни, красиви и да ви е...

Последно посещение: Дата и час: Пон Юли 13, 2020 9:26 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 34 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Бихте ли осиновили дете?
Да, разбирасе 58%  58%  [ 38 ]
Не, никога не бих 0%  0%  [ 0 ]
Не знам, може би 28%  28%  [ 18 ]
Само, ако не мога да имам собствено 14%  14%  [ 9 ]
Общо гласове : 65
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 19, 2009 11:55 am 
любопитко
Аватар

Може би ако имах възможност бих осиновила дете, но на този етап не.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие: Осиновяване
МнениеПубликувано на: Пон Апр 19, 2010 4:39 pm 
Аватар

С най-голямо удоволствие бих дала шанс на някое изоставено мъниче, защото те милите какво са виновни, че родителите им или нямат възможност да ги гледат, или са крайно безотговорни.
Но мен ме притеснява друг факт, а не толкова има ли желаещи да осиновят дете. Притеснява ме това, че много майки и бащи, настанили децата си в домове, не се отказват изцяло от дечицата и по този начин при наличието на приемни семейства се получава проблема с осиновяването, защото истинските родители не се отказват от тях. И какво се получава - не се грижат за собствените си деца, и в същото време не дават шанс нито на тях, нито на тези семейства, които не могат да си имат дечица да ги осиновят. И тези деца растат в една неблагоприятна и нестабилна среда, лишени от обич и ласки, озлобяват се към живота и хората около тях, и после се учудваме защо се превръщат в престъпници. Не мисля, че някой заслужава такъв живот, какъвто водят тези клети деца, независимо от какъв етнос са.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие: Re: Осиновяване
МнениеПубликувано на: Пон Апр 19, 2010 7:05 pm 
любопитко
Аватар

RumiPet написа:
Притеснява ме това, че много майки и бащи, настанили децата си в домове, не се отказват изцяло от дечицата и по този начин при наличието на приемни семейства се получава проблема с осиновяването, защото истинските родители не се отказват от тях. И какво се получава - не се грижат за собствените си деца, и в същото време не дават шанс нито на тях, нито на тези семейства, които не могат да си имат дечица да ги осиновят. И тези деца растат в една неблагоприятна и нестабилна среда, лишени от обич и ласки, озлобяват се към живота и хората около тях, и после се учудваме защо се превръщат в престъпници. Не мисля, че някой заслужава такъв живот, какъвто водят тези клети деца, независимо от какъв етнос са.
За съжаление това е така.Има много дечица,които немогат да бъдат осиновени,защото биологичните им родители не са се отказали от тях по документи.А това не е чесно.Имам две приятелки,които чакат да си осиновят детенце,но чакането е безкрайно.А в същото време дечицата стоят по домовете и чакат своите мама и тате.Тъжно е.Дори докато бях в родилно,една "майка" беше изчезнала и зарязала бебето си и от болницата казаха,че това се случва често.Незнам как има такива хора.Инъче и аз бих осиновила дете,ако мога да му дам всичко от каквото има нужда

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Май 03, 2010 8:38 am 
любопитко
Аватар

аз винаги съм искала да осиновя дете да му дам нещата от който има нужда дом семейство любов .... но сега и да искам немога просто нямам възможност но ако имах нямаше да се замислям щях да осиновя въпреки че имам мое дете мъжът ми ме подкрепя напълно

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 34 мнения ]  Модератор: galka2 Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]