С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Защо (пак) плаче бебето? Пътеводител в страната на бебешкия плач

Предлагаме ви нашия пътеводител в страната на бебешкия плач. Той ще ви помогне...

Как да разпознаете началото на истинското раждане

Вашето тяло ще ви подскаже кога да отидете в болницата, след като контракциите...

Какво да не слагате в чая си

Трудно е да се откажете от нещо сладко, докато пиете чаша ароматен чай....

5 звезди, които станаха бащи над 50

Списание прави своеобразна класация на известни в киното мъже, които от...

Последно посещение: Дата и час: Сря Сеп 23, 2020 3:25 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 75 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Мар 06, 2009 10:41 am 
Аватар

Аз също не успявам с опитите да го оставя и да заспи сам.Когато беше на 3-4 месеца си заспиваше сам но след това край.Като легна до него затваря очите и заспива,но оставя ли го сам и се започва едно викане ,направо ужас.Ще се научим но да видим кога. :hypnotised: :0808:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Мар 06, 2009 5:38 pm 
фурия
Аватар

Добре дошла в отбора и ние сме така :thumbsup:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Мар 08, 2009 10:10 pm 
фурия
Аватар

Задължително трябва да се гушкаме преди да заспи-иначе не става.Трябва да е мноооого изморен за да заспи сам.Иначе ако усети че не съм до него когато е заспал следва писак и рев....Исками се да го отуча но не става!!!Татко му винаги го взима при нас когато почне да мънка в кошарата...Май наистина татковците са по мекушави спрямо децата... :roll:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 10, 2009 12:07 am 
фурия
Аватар

Така е Жани, добре дошла в нашия отбор на жалостивите татенца!Само не допускайте като нас да го вземете във вашето легло за постоянно, при нас стана от 6 м. и половина и ве4е няма вадене.Така 4е дерзайте и мислете какво предпо4итате!Успех мила!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 10, 2009 1:52 am 
фурия
Аватар

При нас е различно. Напоследък голяма част от времето ми минава в опити да приспя Дара. Действат ми много изнервящо и уморително. През деня се опитвам да не настоявам, защото се ядсвам още повече. Общо взето е проблем. А не мога да я оставям да плаче. За мен не е правилно.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 10, 2009 1:27 pm 
любопитко
Аватар

Валентино заспива на цицка :( или на ръце :cry: .по лошо от това няма

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 10, 2009 1:57 pm 
фурия
Аватар

vanq85 написа:

Можеше въобщч да не спи.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 10, 2009 3:04 pm 
фурия
Аватар

vanq85 написа:
голямата ми дъщеря заспиваше така но след като спря да суче започна да заспива на леглото като ме държеше за ръка

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 10, 2009 5:57 pm 
фурия
Аватар

Леле като 4ета и виждам и мен какво ме о4аква като спря да кърмя - в легълцето и за ръ4и4ка!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 10, 2009 6:17 pm 
Аватар

Zdraveite i nie imame problem s prispivaneto. Nie obache sme se nauchili da se liushkame v kosha za kola, koeto e bilo golqmata ni greshka. Sega Vladi e na 7 meseca i veche ne go kurma, osven sutrin v 6. Ne mfga da si predstavq dori i da me durji za ruka da zaspiva. Opitah nqkolko puti da go slagam v legloto , dori mu davah igrachka, no toi zapochva da si igrae i obrushta.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 11, 2009 1:34 am 
фурия
Аватар

Моят мъж този път постоя повече време при нас и всички свикнахме вечер след като изкъпя Яви,мъжо идва в стаята и с Яво се целуват,Тошко му казва "лека нощ,обичам те,чао",а Яви отговаря "леки,ат,тао" :lol:
Тази сутрин рано мъжо замина на път и снощи,след целувката за лека нощ между баща и син,отговора на Яви беше "не,няма",сякаш усещаше че баща му рано ще замине,усещаше общата тъга.И ни накара да легнем заедно с него,тримата,така заспа.
Тази вечер,всичко нормално,лека нощ му казах,сложих го в леглото,но...той се разплака,стана да ме прегърне и искаше да лежа с него на голямото легло.После опитахме с играчка в кошарата,накрая заспа като ми държеше ръката.Досега така не е заспивал.Има страшен усет.Явно така се чувстваше сигурен!?Незнам дали ви се е случвало,когато сте разтроени,нервни или плачете детето ви да се събужда от сън?На мен да. :(

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 11, 2009 11:30 am 
фурия
Аватар

Ох, мили4кия!Найстина децата имат страхотен усет, невероятни са!Да и аз мисля, 4е така се 4увства сигурен и запълва празнината от липсата на тати!Но ще свикне отново и ще запо4не да си заспива сами4ък
Ина4е и аа се будя при такива ситуации, не съм от най-спокойните натури!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 11, 2009 3:15 pm 
фурия
Аватар

И ние докато се кърмихме заспиваше на гърдата.После започнахме на ръце да се преспиваме,но започна много да ми натежава и затова реших да я слагам в кошарата.Заспива къде ме държи за ръката,къде за брадата,но има и случаи когато заспива сама,но трябва да е уморена иначе започва игра в кревата.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 12, 2009 2:22 pm 
Аватар

прочетох внимателно всичко до тук и какво да кажа не знам. Ние до годинката задължително се заспивахме на ръце, но като обикаляхме стаята. Ако седна с него започваше рев... :( Кръст не ми остана, че и на таткото... и през деня и вечерта...все на ръце - изнемогвахме вече и решихме , че е крайно време да се отучваме от този навик. През деня го оставям да се измори много и като му се доспи го оставям в кошарата да зяпа неговото си филмче /любимият му Мързел град/ и заспиваше сам. Понякога обаче се налага да се люшнем на ръце и така. Вечер заспива долу горе по едно и също време, но задължително след като му дам да пие мляко...унася се докато си цока от шишето, после вдига дупето нагоре и заспива така. И пак да кажа, че невинаги става така. Когато сме болни или много криви - пак -обикаляй, мамо стаята, ама с мене във ръце! :(

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 26, 2009 3:12 am 

ние до 7-я месец се приспивахме на ръце и в момента, в който го оставя в кошарата започваше да реве. И затова като го преспя на ръце го слагахме в количката като непрекъснато го клатихме напред - назад. Ръце не ми останаха. Много често от безсилие само го слушах как реве. Тук сме сам сами и си го гледах сама без помощ. От 7-я месец го оставях в кошарата и излизах и тъй като той вече можеше да се изправя сам на кошарата си играеше и така заспиваше аз само влизах да го завия. И успявах да си свърша нещо в къщи. Но когато навърши годинка си дойдохме в БГ и там падна от кошарата, след което от страх не сме го оставяли сам и свикна да има някой в стаята с него. Като се върнахме тук се приспиваме като легнем до него, сам не отива. Заспива с мен или с баща си на спалнята и после го местя в кошарата, която е залепена до спалнята от мойта страна и сме махнали решетката. Ами това е - аз минах през всички етапи на преспиването

Изображение
Изображение

Последна промяна lubkis на Нед Апр 12, 2009 3:33 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 75 мнения ]  Модератор: galka2 Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]