С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Кървене по време на бременност

Има състояния, които не са за подценяване нито през 9-те месеца, нито преди или...

Защо касисът е полезен?

Забравете скъпите супер плодове като годжи бери, асаи и нар. Касисът съдържа...

Кърмата не зависи от размера на бюста. Важни са твоите знания и мотивация!

Големината на бюста и формата на зърната не са пречка пред успешното кърмене....

Любимата играчка - приятел за цял живот

Обичана, гушкана (докато се пропука по шевовете), забравяна на пода/ в...

Последно посещение: Дата и час: Вто Юли 14, 2020 5:29 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Авг 23, 2010 2:20 pm 

Здравейте мами! Имам въпрос към вас- дайде съвет като хора с опит! Имам племенник на 8 месеца, който ще видя за пръв път в началото на септември. И разбира се искам да му подаря нещо хубавко и полезно. Спрях се на това: http://emag.bg/13/2513/product/chicco-6 ... D0%B5.aspx , така или иначе на бебока му предстои да започне да тепка, а и подразбрах, че няма такава играчка. Та въпроса ми към вас е: Ползвали ли сте ги тези играчки за прохождане? Какви са ви впечатленията- върши ли работа или само място заема? Помагайте! Искам да напраавя наистина хубав и интересен подарък, а не просто да "отбия номера"! Мерси предварително :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 23, 2010 4:22 pm 
фурия
Аватар

Хубаво е,зависи от бебето.Понеже същата работа върши и проходилката,пак детето е изправено и се движи самостоятелно,но пък ако реши да седне,има къде.Докато тук,при тази играчка няма.Но пък ако детето вече има наченки да прохожда и върви като го придържат,това ще е отполза за майката,поне да не върви все след него. :D Когато проходи детето,тази играчка ще му е интересна,затова че се движи и има мелодия,но пък няма да му върши работа на бебока да минава през по тесните места,а това ще му е интересно в началото,защото проходилката не е позволявала да се минава там където е по-тясно и има за пипане.Така че...хем е интересна играчка,хем ...може би няма да върши работа дълго време.И пак казвам,зависи от детето.Племенникът ми е на 1г и още го мързи да върви с придържане,на 3-4 крачки и сяда,обича да пълзи....Тази играчка за такива като него нестава,няма да му е интересно.Успех с избора!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 27, 2010 3:48 pm 

Мерси за отговора. Но не съм съгласна за проходилката (аз я знам и като паяк). По-големият ми племенник, като прохождаше, доста често го слагаха в паяка уж, за да ходи. Мъника доста добре си се справяше- управляваше си го, като набере килима, поповдигне проходилката и го оправи да не му пречи, направо тичаше с паяка и развиваше доста големи скорости. Проблемът, обаче беше, че като тръгне без проходилката и постоянно падаше и се удряше, защото де факто още не знае да ходи, а вече се беше научил да тича. С тая играчка ми се струва, че подобни инциденти няма да има, защото бебока хем ще си има опора, хем ще ходи, колкото му позволяват силиците, а и може да си играе и седнал :) Той за сега предимно пълзи и прави опити да се изправя, но мога ли да кажа какво ще му е интересно след 2 месеца :roll: Все още се колебая, но мисля, че ще е тази играчка, дано да се хареса и на бебето и на майката :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 27, 2010 5:29 pm 
фурия
Аватар

Е,ти определено си решила да я купуваш.Тогава действай!Аз пък не съм съвсем съгласна с мнението ти за паяка.Но...писах вече-зависи от детето.
После пиши как се справя племенника ти,със сигурност ще е доволен от новата придобивка.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 30, 2010 10:44 am 

:D Така си е! Днес я поръчах, сега чакам да ми я доставят! Задължително ще пиша дали я е харесал :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Яну 10, 2012 11:19 am 
любопитко
Аватар

e...nqma otgovor za xybavata igra4ka...

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Апр 20, 2012 10:28 am 
любопитко
Аватар

Здрвейте!Дъщеричката ми е на 9 месеца и половина и се опитваме да ходим,но...мен вече много взе да ме боли кръста,кажете ми кое е най -подходящото "оръжие"за прохождащи.
Моля да пишат майките с опит! :wink:
Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Апр 28, 2012 9:52 pm 
любопитко
Аватар

е никой ли ???
Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 02, 2012 12:04 am 
фурия
Аватар

И мен ме болеше много кръста,но не съм използвала никакви "екстри" :)
Днес видях един баща беше сложил на детенцето ето такова нещо http://kasida.bg/category/kaishki_za_prohojdane-94.html според мен би ти свършило работа

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Май 03, 2012 7:54 am 
любопитко
Аватар

купих си ,пробвахме ги но на малката й е малко странно :) такаче ги отложихме за малко по късен етап ...
Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 7:41 pm 

За мен проходилките си остават най-ефективни и удобни :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ]  Модератор: galka2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]