С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Защо (пак) плаче бебето? Пътеводител в страната на бебешкия плач

Предлагаме ви нашия пътеводител в страната на бебешкия плач. Той ще ви помогне...

Как да разпознаете началото на истинското раждане

Вашето тяло ще ви подскаже кога да отидете в болницата, след като контракциите...

Какво да не слагате в чая си

Трудно е да се откажете от нещо сладко, докато пиете чаша ароматен чай....

5 звезди, които станаха бащи над 50

Списание прави своеобразна класация на известни в киното мъже, които от...

Последно посещение: Дата и час: Вто Сеп 22, 2020 7:30 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Фев 07, 2009 9:42 am 
фурия
Аватар

и аз подкрепям и аз не пуша и мъжо също много сме си добре но като седнем някъде на заведение и е супер опушено вътре ми става много гадно :evil:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Фев 07, 2009 5:27 pm 
фурия
Аватар

ilito82 написа:
daniela6 написа:
Аз съм твърдо ЗА въвеждането на този закон,мисля че беше крайно време.Не съм против пушачите,в крайна сметка всеки има право на избор.Но съгласете се(все пак е доказано),че непушачите или т.нар. пасивни пушачи,са в много по-неизгодна позиция,тъй като при тях е в доста по-големи количества вредата.

И аз съм на това мнение,у дома който иска да си пуши.Мъжът ми е страстен пушач,но когато е в Италия и седне в заведение не пуши.Значи може и така.

:thumbsup:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Фев 26, 2009 2:37 pm 
фурия
Аватар

arabela написа:
Съгласна съм, че трябва да има ограничение и не навсякъде да се пуши. Примерно харесвам изискването в заведенията да има отделни места за пушачи и непушачи, така всеки сам избира. Но генералната забрана, според мен си е чиста дискриминация.

На мен пък ми е ужасно смешно това разделение в заведенията :lol: - наредили ми половината маси от едната страна и половината от другата и ето има две отделения за пушачи и непушачи, а димът си се рее из цялото заведение :lol: . Това си е само за отбиване на номера, аз не виждам да има разлика дали ще седнеш на маса за пушачи или за непушачи. Така е в повечето заведения. Например има един китайски ресторант, в който с Боби ходим отвреме навреме и там преградата между територията на пушачите и тази на непушачите се явява едно езерце с костенурки и рибки :lol: :lol: :lol: . Явно езерцето изсмуква димът и не му позволява да премине от другата страна. :cryingwithlaughter:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 27, 2009 1:29 am 
фурия
Аватар

ееее това наистина е смешно в добрич има един ресторант кадето наистина са отделили две помещения едното е за пушачи другото е за не пушачи и е много уютно и приятно
то иначе кой ще се сети да отдели така 2 помещения сякаш ще им струва кой знае колко ама като ги глобят :roll:

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Апр 28, 2020 5:16 pm 
Аватар

Подкрепям забраната за пушене на обществени места. Екологията на България не е най-добрата, защо я замърсявате още повече?

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юни 13, 2020 2:50 pm 

И аз подкрепям това с пушенето, въпреки че съм пушач. Дори вкъщи съм си направил така че да не пуша вътре. За зимата съм си купил инфрачервено отопление от koledzhikov и то загрява много бързо, ефективно е и излезе евтино. Доставиха го хората за нула време...

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Модератор: pepinceto2 Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]